Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti kapcsolatotokat befolyáso...

A ti kapcsolatotokat befolyásolja ez az oldal?

Figyelt kérdés

A kérdésem lehet, hogy nagy butaság. Nem lettetek sokkal féltékenyebbek vagy bizalmatlanabbak? "megrémít" ez a sok megcsalós kérdés, hogy terhes kismamákat csalnak meg és hagynak ott... betegesen félek a gondolattól, hogy mindegyik férfi előbb utóbb bekattan? Egyszer csak rájönnek, hogy élni akarnak?

(De azért az egész életemet nem hálózza be az oldal, csak néha így belegondolok)

Kérlek, ne mondjátok, hogy gyerekes vagyok... csak olyan rossz látni..


2012. dec. 29. 15:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Látod?Itt valami nagyon el van szúrva,mert ha valaki normális,akkor el kell jutnia ebbe a stádiumba.Arra gondolok,hogy inkább elmész és fizetsz a szolgáltatásért,mint próbálj találni valakit és szeress.

.Persze,hogy nem fekete és fehér a világ.Régen talán még voltak exkatedra kijelentéseim.Már rég nincsenek.Mindbe bele verte az élet az orromat,de kivétel nélkûl.Fel sem merül,hogy elítéljelek.Talán amiatt adtad fel,mert nem kaptad visza a nőktől,amit adtál.Semmiképp sem csak a külső számít.

Hidd el maximálisan megértem.

2012. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Pedig itt az oldalon máshol kaptam már olyanokat, hogy ha egy gyerekgyilkos lennék, akkor sem mondanának rám durvábbakat. Én meg egyszerűen belegondoltam, hogy csak ez az egyetlen életem van és arról meg nem tehetek, hogy nem ázik nedvben a lányok bugyija, ha rólam van szó. Felnéztem a beszámolók-ra, ott olyan nőket láttam, akikről normál körülmények között nem is álmodhatnék. Inkább ez, mint hogy lelkibeteg legyek és a leendő kapcsolatomban/házasságomban azon járjon az eszem, hogy milyen lehet mással.
2012. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Mi a baj a külsőddel?
2012. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Semmi baj a külsőmmel, ezt mások mondták. Egy legalább átlagos szintet még a legszigorúbb "ítészek" szemével is elérek.

Én inkább megfelelő önbizalommal, kisugárzással, dumával nem rendelkezem. És ez bőven elég ahhoz, hogy pl. 25 éves koromig kellett várnom életem első szexuális élményére. Amikor megtörtént, a barátnőm anyja megkérdezte őt, hogy kivel történt? A legjobb barátnője pedig azt, hogy volt hozzám gusztusa? Ez szerintem még poénnak is durva.

2012. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva.Ilyet még tréfából sem mondunk.

Szerintem akik ilyen megjegyzést tesznek,nem is érzékelik mit is mondanak.Legalábbis remélem.Ha tudatos lenne,az méginkább sértő.Szerintem

2012. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

75%-os!


Szerintem nincs ebben semmi elítélendő. De a saját érdekedben jobban járnál, ha fejlesztenéd magad és kialakítanál egy új életet. Elhiszem, hogy sokkal jobb érzés az áldozat szerepét játszani(néha magam is ebbe a hibába esek), de ez nem vezet sehová és csak magadnak ártasz vele.

2012. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nem akarok áldozat lenni! Ki akarok menni külföldre, mert ott jobban lehet keresni. Azt hallottam, hogy ott elvileg a magamfajtának is lehet keresnivalója a nőknél.

Egyébként a legnehezebb az, hogy az ember elhiggye, hogy ő is képes rá. Lehet valaki egy MR/MRS Universe is, ha addigi életében mindig olyanokkal futott össze, akiknek pont nem jött be, akkor még egy ilyen szintű ember is elhinné, hogy nem vonzó és nem kell senkinek.

Köszönöm a tanácsodat, jó ember vagy!

2012. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

A környezetváltozás jót fog tenni. Ott nem ismer senki, új életet tudsz kezdeni. Ott már tényleg csak rajtad fog múlni, hogy milyen véleménnyel lesznek rólad az emberek, de legfőképp a csajok. Mivel az előéletedet nem ismerik, tiszta lappal indulsz:)

Pontosan, ahogy írod. Nem tudom mennyi lehetsz, de 25-már elmúltál. Gondolj bele, 25évnyi negatív, rossz beidegződést/gondolatokat kell magadból kiirtanod. 25évig hibás énképpel éltél. Ezeket nem lehet egyik napról a másikra megváltoztatni, ráadásul nagyon sok akaraterő kell hozzá. De amit igazán akarunk, azt el is tudjuk érni. Hadd idézzek:

"Amit az emberi elme képes kigondolni, és hisz benne azt képes megvalósítani."

Napoleon Hill


Maximálisan átérzem a problémád.

Ha tudnád, hogy én honnan indultam... És ahhoz képest most hol tartok. Nagyon sokat kell még nekem is fejlődni, de az 1évvel ezelőtti önmagamra rá sem ismernék. Én például nagyon sokat köszönhetek a pozitív, önfejlesztő könyveknek. Javaslom, hogy te is kezdj el ilyeneket olvasni. Kezdetnek ajánlom ezt:

Susan Jeffers Alakítsd át a félelmet erővé! és ezt:

Kerner Tibor Sziklaszilárd önbecsülés

Valamint hallgasd végig Brian Tracy Főnix szemináriumát

Ha ezeken túl vagy, még rengeteg könyv van, amit érdemes elolvasni.

Ja és egy jó tanács. Soha ne hagyd abba az ilyen könyvek olvasását. Minden nap olvass minimum 15percet. Ezt folyamatosan kell csinálni, különben könnyen visszacsúszhatsz. És adj magadnak időt, idő kell a változáshoz.

2012. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Elég szomorú lenne, ha egy ilyen weboldal, ahol Magyarország idiótáinak a 90%-a jelen van befolyásolná az életem bármely területét is. Szerencsére szoktam találkozni értelmes, és hasznos kérdésekkel is, valamint a válaszadók közt is vannak nagyon szimpatikusak, de ez a ritkább. A megcsalásos kérdések felett elsiklok, mert nem érintenek. Engem sem csaltak még meg, én sem csaltam senkit, nem is szoktam ilyeneken gondolkodni. Minek olvassam el a kérdést, ha érdemben úgy sem tudok hozzászólni?
2012. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A kapcsolatomat egyáltalán nem befolyásolja. Segíteni szeretnék a véleményemmel a kérdezőnek, ha méltónak találom a válaszadásra.
2012. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!