Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek kocsiba ülni a férjemmel...

Félek kocsiba ülni a férjemmel, miért nem vesz komolyan?

Figyelt kérdés

Imád vezetni, jól is csinálja de közben hülyéskedni is szokott. Sok hülyeségére vevő vagyok de ezt nem díjazom mert tényleg bármi történhet, nem akarom még őt sem elveszíteni és én is élni szeretnék még néhány évet.

Néha szokott ijesztgetni, hogy ez meg az elromlott, amikor nem jön semmi elkezd kacsázni, meghall valami jó zenét a rádióban és elkezd üvölteni meg 'táncolni', ha hosszabb az út és már az alvás szélén állok vagy el is aludtam elkezd kiabálni, olyankor a szívroham kerülget, ő persze jót szórakozik rajta.

Tényleg nagy része vicces, de amikor félek rászólok, erre kinevet. Mit tegyek, hogy komolyabban vegye amit mondok?


2012. dec. 30. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Húzd be a kézit, és szállj ki.
2012. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Hülye kérdés, de mielőtt elvett téged feleségül, nem csinálta ezt?

Esetleg elkezdhetnél viccelődni te is azon, hogy terhes vagy. Lépj fel komolyabban, ha nem képes megérteni, hogy téged ez zavar.

2012. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Már ne haragudj, de a férjed egy idióta. Nem is mentem volna hozzá férjhez... (gondolom előtte is csinálta nem új szokás nála):

1. más életével játszik (az övé nem érdekel az a sajátja)

2. felelőtlen gondolkodás

3. még élvezi is, hogy félelmet kelt benned...


hát Te tudod! Őt nem megváltoztatni, elhagyni kell.

2012. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

http://www.youtube.com/watch?v=t-HZKein0E8&feature=youtube_g..

egyből ez jutott eszembe :D

hány éves amúgy a férjed?

apám is szokott néha kiabálni meg kacsázni. én akkor szívbajoskodok amikor a telefonját piszkálja vezetés közben...

legyél kicsit keményebb vele, érezze, hogy mit lehet és mit nem.

2012. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem is tudom... én ilyen esetben, ha már jól megijesztett, mérges is vagyok, talán elkezdeném övön aluli viccekkel bombázni, mittudomén "Józsi sokkal jobban vezet, ez az egyik oka, hogy évek óta a szeretőm... a kocsija IS nagyobb" vagy ilyesmi. Az én férjem ugrik erre, hamar abbahagyná az autós poénkodást.
2012. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha megijeszt az egyik akciója, akkor állíttasd meg a kocsit és vedd át a kormányt. Én legalábbis biztosan ezt csinálnám, bár szerencsére nálunk nincs ilyen gond, ha mondom, hogy valamitől félek, akkor azt utána nem csinálja. Illetve nem is alszom el mellette, mert igényli, hogy ha fáradtan vezet, akkor beszéljek hozzá és beszéltessem, mert az biztonságosabb (tuti nem alszik el).
2012. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De, csinált ilyeneket mielőtt összeházasodtunk volna de úgy gondolom, hogy ez még nem olyan nagy dolog, csak néha zavaró.

Jaj, a telefont ne is mondd, apukám is szokott, szerencsére a férjemnek nem szokása. (Egyébként 29 éves, és körülbelül mintha őt látnám a videóban.)

Ez a Józsis dolog hogy nem jutott eddig az eszembe... ezt kipróbálom! :D

2012. dec. 30. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:

*4

:-D

2012. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha meg házasság előtt is csinálta, akkor tudtad, hogy kihez mész!


Amúgy ez semmi a magyar biztosítók év végi statisztikájához képest,

amely szerint 100-ból 4 autós szexelt már vezetés közben.

(Az anoním statisztika szerint, mindig a nők kezdeményezték, az anyósülésről.)

2012. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

mi együtt táncolunk meg hülyülünk a kocsiban :) van bennünk egy alap felelősségtudat, de ezen belül sztem nem gond ha valaki egy kicsit félreteszi a 10:10-es kormányfogást meg a full kusst :)

bízom benne maximálisan, tudom, h nem fog nekivinni egy fának, a zéró tolerancia alap, amúgy sem vagyunk piás család. az, h közben énekelünk, viccelődünk csak feldobja a hosszú unalmas utakat. a párom amúgyis nagyon jól vezet, tisztában van vele, h milyen útviszonyok közt engedhet meg magának driftelést, kacsázást, lazább stílust.

2012. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!