Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek kocsiba ülni a férjemmel...

Félek kocsiba ülni a férjemmel, miért nem vesz komolyan?

Figyelt kérdés

Imád vezetni, jól is csinálja de közben hülyéskedni is szokott. Sok hülyeségére vevő vagyok de ezt nem díjazom mert tényleg bármi történhet, nem akarom még őt sem elveszíteni és én is élni szeretnék még néhány évet.

Néha szokott ijesztgetni, hogy ez meg az elromlott, amikor nem jön semmi elkezd kacsázni, meghall valami jó zenét a rádióban és elkezd üvölteni meg 'táncolni', ha hosszabb az út és már az alvás szélén állok vagy el is aludtam elkezd kiabálni, olyankor a szívroham kerülget, ő persze jót szórakozik rajta.

Tényleg nagy része vicces, de amikor félek rászólok, erre kinevet. Mit tegyek, hogy komolyabban vegye amit mondok?


2012. dec. 30. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez még semmi.

Nekem a bátyám csinálta azt, amikor véletlenül ellentmondott neki valaki, hogy direkt átment a másik sávba és csak centikre akkor tért vissza, amikor már majdnem frontális ütközés lett belőle. Meg a falu kis szűk utcájában 120-ra felgyorsított, és hasonlók. Ő nem viccből, hanem direkt azért, hogy a másik rettegjen tőle.


Elmebeteg állat. Mégis még mindig él és még mindig terrorizálja azokat, akik közel vannak hozzá. Én szerencsére már évek óta nem láttam.

2013. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 hollófernyiges ***** válasza:
Ne sikongass meg szidjad, mert attól csak jobban szórakozik. Vagy ott helyben szállj ki vagy unottan le se szard a kisfiús próbálkozásait a vérmérsékletedtől függően.
2013. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!