Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után már fura, hogy...

Ennyi idő után már fura, hogy nem mutatott be a családjának/kisgyerekeinek? Hagyjak még neki időt, vagy erőltessem?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a párommal, van egy kisfia 3 és fél éves, az anyukája három éve halt meg. Azóta a párom neveli, illetve a két nagymama besegít. Még nem mutatott be senkinek a családból, pedig már a kisfiúra is nagyon kíváncsi vagyok. Nem akartam eddig erőltetni, gondoltam rá kell magát szánnia, tudom hogy nem egyszerű helyzet. De szoktunk "lelkizni" mesélt a feleségéről is, nem értem ez miért nem lépi meg. Szeretni szeret azt érzem. Ti mit csinálnátok a helyembe? Így nekünk is nehezebb találkozni, hisz sokat van a fiával. Nem akarom rátukmálni magam, vagy játszani a családosdit, de már ideje lenne megismerni a kicsit.
2013. jan. 2. 17:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nézd, házasságot nem fogunk tervezni addig, míg nem ismerem a gyereket :) Mire fel? Hisz nem vagyunk teljesen része egymás életének addig míg be nem mutat, ki nem próbáljuk, hogyan működünk együtt.

Ha nem működne akkor otthagynám.

Ha velem nem lenne megfelelő, ezt meg neki kellene feltérképezni.

Szóval addig nem tudunk tovább lépni.

2013. jan. 2. 17:44
 12/29 A kérdező kommentje:
Eddig kettesben találkoztunk, kb. egy héten 3szor. Míg a kicsi a nagyszülőknél volt, illetve a munkahelyünk is közös. A barátait ismerem, ő is az enyémeket.
2013. jan. 2. 17:48
 13/29 anonim ***** válasza:
80%

8 hónapja vagytok együtt...

Ez gyakorlatilag semmi idő.

A párod nem fogja az éppen aktuális barátnőjét sorba mind bemutatni a gyermekének, és azzal terhelni, most te vagy éppen a barátnője, de egy évvel ezelőtt valaki más volt, és lehet, hogy fél év múlva már ismét csak más.

8 hónap együttlét még semmit nem jelent egy ilyen tragédiában sérült ember életében.

2013. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem első férje is meghalt, volt egy lányuk. Volt egy férfi akivel együtt volt 10 hónapig, nem mutatta be a lányának. Aztán a mostani férjét 4 hónap után bemutatta. A különbség az volt, hogy az elsőnél tudta, hogy nem lesz örök életű, bár ő a férfinak is megmondta, így mentek bele a kapcsolatba. Őt 2 évvel a férje halála után ismerte meg. Még nem volt felkészülve akkor egy új kapcsolatra teljesen.
2013. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
4%

7



Egy hideg, érzés nélküli ember vagy aki eddig szépen játszottad az előadását, mennél többet irsz annál jobban látszik, annak aki figyelmes. Remélem a pasi rájön-még időben.

2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a sok rosszindulatú kommentet, teljesen ledöbbentem rajtuk. Az ég áldjon benneteket, miért baj az, hogy szeretné megismerni a szerelme kisfiát??

Ez teljesen természetes. Az egy más tészta, hogy a férfi erről mit gondol. Lehet, hogy még nagyon szereti az elhunyt feleségét és még nem tudott túllépni ezen, de idővel, ha türelmes vagy, akkor képzelhet veled közös jövőt. Viszont még azt hiszem, idő kell neki hogy megtegyen egy ilyen komoly lépést.Én várnék, de utána mindenképp szóbahoznám.

2013. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15-ös, ezt melyik mondatából szűrted le a kérdezőnek?
2013. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

17


Olvasd végig ismét, figyelmesebben mint szoktad, és egyértelműen lejön. Egy mondatot ki is emeltem...hagy ne másoljak most.. de egyértelműen megmutatkozik.

2013. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

17


És a kommentjeit figyelmesen.

2013. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

15ös! Én sem értem miből szűrted ezt le.

Szeretném megismerni, MEGSZERETNI a kicsit, és szeretném ha ő is megszeretne. Mivel enélkül nem működne közöttünk az apjával. Nem vagyok rideg, egyszerűen szeretném végiggondolni én is mit akarok, mit bírok. Belekóstolni az életükbe. Mert szeretem a párom, úgy gondolom ő is engem, de ez édes kevés.

2013. jan. 2. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!