Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha félig üres...

Mit szólnál, ha félig üres testápolós flakont kapnál karácsonyi ajándékként egyik rokonodtól?

Figyelt kérdés
Napfény elé tartva látszik, hogy valamivel kevesebb, mint a fele van benne, súlyra is érződik. Ráadásul, amint felpattintottam a kupakot látszott, hogy elmaszatolódott rászáradt rész van rajta.

2013. jan. 3. 15:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%
Jót nevetnék a smicigságán. Talán picit bosszankodnék is. Legközelebb adnék neki lejárt pudingport ajándékba :DD
2013. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
*smucigságán
2013. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan kidobnám és kész.
2013. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%
Orulnek, hogy megajandekozott.
2013. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Következő ajándékozásnál ugyanezt a flakont adnám vissza - üresen.
2013. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kitől.

Ha közelitől, bizony, rákérdeznék, viccesen. Ha távolitól, legközelebb figyelnék, mit adok neki majd én.

2013. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

Sokféle oka lehet ennek:


-a rokon szegény

-a rokon titokban elszegényedett

-a rokon nincs teljesen birtokában szellemi képességeinek (idős vagy sose volt)

-a rokon viccelt

-a rokon véletlenül összecserélte a telit az üressel


...

stb.

2013. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%
- a rokon egy bunkó ember, aki telibe lesz@rja a karácsonyt
2013. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy kitől.

Nagyszüleitől pl. évekig lejárt szavatosságú csokikat kaptam, mert megvették a boltban, amikor olcsó volt, hogy minél többet adhassanak, aztán elrakták az ünnepig, de nem tudták, hogy azért akciós, mert hamarosan lejár.

Nem rossz szándékból csinálták. Nem szóltam nekik, csak egyszer elmondtam, hogy inkább ünnepekkor süssünk együtt süteményt és az legyen az ajándékom, hagyjuk a csokit.

2013. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagy ötlet a "vissza a feladónak". :D


Amúgy a reakcióm attól függ, hogy milyen az anyagi helyzetük.

Ha nem túl rózsás, nem szólnék semmit, sőt ugyanúgy megköszönném, örülnék neki, mintha újat kaptam volna.

Ha nincs pénzügyi gond a háttérben, azonban van pl. egy kisgyerek a családban, aki esetleg kinyomhatta, akkor rákérdeznék, hogy nem történt-e valami baleset, mert csak félig van benne.

Ha meg ilyesmi is kizárható, akkor valószínűleg nem szólnék semmit, csak elraktároznám magamban, hogy milyen bunkók. És legközelebb vagy a kölcsönös nemajándékozásra próbálnám őket rábeszélni, vagy valami filléres dolgot kapnának.

2013. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!