Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha félig üres...

Mit szólnál, ha félig üres testápolós flakont kapnál karácsonyi ajándékként egyik rokonodtól?

Figyelt kérdés
Napfény elé tartva látszik, hogy valamivel kevesebb, mint a fele van benne, súlyra is érződik. Ráadásul, amint felpattintottam a kupakot látszott, hogy elmaszatolódott rászáradt rész van rajta.

2013. jan. 3. 15:26
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Az elsőnél a pont:))
2013. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nevetnék egyet rajta, majd kövi alkalomra vennék egy kisebb dobozos bonbont és úgy adnám oda, hogy a felét már megettem.

Persze ha nem nagymama-nagypapa, mert ha ők adták, akkor nem sértődnék meg rá.:)

Könnyű a szegénységre fogni, de ha valaki szegény, akkor készítsen vmit papírból, vagy mondja meg, hogy sajnos anyagi gondjai vannak.


Nekem is már volt olyan, hogy távolabbi rokon egy elnyűtt, cigiszagú sálat adott....amibe az ő neve volt beleírva :D Gondolom már megunta, meg elég rendesen kibolyhosodott.

Legközelebb eljátszottam vele ezt a bonbonosat, akkor meg vérig volt sértődve....azóta felhagytunk azzal, hogy egymást megajándékozzuk.

Ha már mindenáron ajándékot akar adni, akkor ne olyat adjon, amit már agyonhasznált, de nincs szíve kidobni...

2013. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

2 esetben nem lennék kiakadva:

1. az ajándékozó egy 3-5 éves kisgyerek

2. az ajándékozó demens vagy szellemi fogyatékos


Egyéb esetben, még ha csóró vagy is, tahóság (vagy ignorancia, ha ők is úgy kapták, és meg sem nézve továbbadták). Én visszaadnám neki helyben vagy következő év karácsonyán.

2016. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!