Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új kapcsolat kisgyerekkel,...

Új kapcsolat kisgyerekkel, férfinak legyen gyereke ne legyen hogyan jobb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 17:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kèrdezô,


Te nem akarsz alkalmazkodni a gyerekèhez ès az exèhez, de elvàrnàd h ô ezt tegye... szted ez mi ha nem önzôsèg?????

2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
71%

De áruljátok el, hogy miért önzőség?


Mindenki olyan párt választ, akit akar. Neki is joga van olyat keresni, akinek nincs múltja ilyen tekintetben.

2013. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Azèrt önzôsèg mert eleve így àll hozzà..... csak azt nemtudom akkor mièrt tette fel ezt a kèrdèst??? A vàlasz adott
2013. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Így áll hozzá. És? Mondom, ha valaki előre tisztázza a helyzetet, akkor az nem önzőség, hanem elvárás.

Én is így állok hozzá, de soha nem voltam önző, de ettől még nekem is jogom van a nyugodt, gyerekmentes élethez. Mármint más gyerekétől mentes.

Azért rohadtul nem mindegy, hogy mi lesz később.

2013. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
Jò akkor elmondanàm azèrt ilyen nagy a szàm mert ebben vagyok èn is. A pasimnak kèt gyereke van, elvàlt. Megígèrte, hogy pàr èv mùlva nekem is lehet.... nos hat èv telt el ès màr nem szeretne mègsem..... ok: nincs kedve ismèt gyereksíràst hallgatni....mert neki màr van stb... ugyanolyan önzô mint a kèrdezô...azt hittem csak pasiban van ilyen de tèvedtem.....
2013. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocs, sajnálom, ami veled történt, de nálatok más a helyzet. A pasid hazudott neked, a kezdetektől el kellett volna mondania, hogy neki nem kell gyerek. Itt a hazugsággal van a gond.

A kérdező nem hazudni akar, hanem több gyereket nem akar. Ha ezt az elején közli, akkor őszinte volt és korrekt.

2013. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, megèrtettem... bocs mindenkitôl de màr ugrok a tèmàra...
2013. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, teljesen érthető a reakciód, én is rohadt mérges lennék a helyedben.
2013. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

igen ott azért kicsit más a helyzet....

tudom hogy akkor lehetnénk bárkivel is igazi család ha lenne közös gyerek

2013. jan. 5. 18:24
 20/29 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség, nem a közös gyerektől lesz család a család.

Ezen az elven nekem sosem lesz családom :)

Pedig mindig is volt és lesz is :)

2013. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!