Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem hiszek el...

A szüleim nem hiszek el nekem, hogy SOHA nem lesz unokájuk. Miért nem?

Figyelt kérdés
Egy 25 éves szűz csoró lúzert melyik nő tudna szeretni? Hát senki, de nem értik meg a szüleim, hogy úgysem lesz barátnőm, hát feleségem meg pláne nem. Nem elég vastag a tárcám hozzá.
2013. jan. 9. 11:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

1. Szűz, csóró lúzert is lehet szeretni.Lehet, nem is vagy az, csak azt hiszed.

2.Barátnőd még lehet, a szerelem nincs ám korhoz kötve!

3.Nem minden nő, lány a pénzre utazik.

4.Szülőként meg én sem örülnék neki, ha igy kijelentenék, hogy nem lesz unokám. Macskát tartsak unoka helyett?

2013. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
hüpp hüpp......sajnálhatlak?
2013. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen a hozzáállásod, akkor tényleg nem nagyon fognak a lányok utánad rohangálni...:(
2013. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert a remény hal meg utoljára.

Te meg fejezd be a nyavajgást, úgyis lesz valakid. Na, tessék, nyugodjál bele, hogy kellesz valakinek! :P

2013. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tíz év múlva tárgyaljuk újra az ügyet.
2013. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Amikor nem volt ilyen a hozzáállásom, akkor sem kapkodtak utánam.

Hozzáteszem a mai lehetőségek között nem lehet eltartani egy családot!

2013. jan. 9. 12:05
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

:)Nyugi, az első kapcsolatomban az akkori barátom 25 évesen (velem) veszítette el a "szüzességét", és mostanra 3 gyerekes családapa. :)


25 évesen még nekünk se volt semmink... 28 voltam, a férjem pedig 33, mikor építkezni kezdtünk (kisebb részben hitelből), 40 évesek vagyunk, van két gyerekünk, és még 3 évünk a hitelből... Mégis megvagyunk. :)

2013. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Minek kellene eltartani egy családot? Aki gyermekeid anyja lesz az is dolgozni fog, és majd kettőtök fizetéséből tesztek annyit félre, hogy a gyed+gyes alatti időszakban se kelljen nélkülöznötök.
2013. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Naponta változnak a dolgok ebben az országban, és szinte csak azt lehet kivenni belőle, hogy egyre rosszabb. Ettől én egyre depisebb vagyok, ez meg nem vonzó.
2013. jan. 9. 12:12
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el nekünk sem volt könnyű a kezdés. De nem vártam el hogy a barátom (később férjem) tartson el engem és később a gyereket... ketten kerestünk, ketten fizetünk mindent. Az építkezés ideje alatt két évig nagyon sokszor zsíros kenyeret ettünk meg meggylevest (megtermett a kertben), csak hogy mielőbb kész legyen a ház, és nem okozott gondot nekünk, tudtuk, hogy magunkért, a jövőnkért, az otthonunkért gürcölünk.


Persze jobb annak akinek a feneke alá tolják a készet, de én nagyon büszke vagyok rá, hogy szinte a semmiből a két kezünkkel (és a barátainkkal) jutottunk oda ahova akartunk.

2013. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!