Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem hiszek el...

A szüleim nem hiszek el nekem, hogy SOHA nem lesz unokájuk. Miért nem?

Figyelt kérdés
Egy 25 éves szűz csoró lúzert melyik nő tudna szeretni? Hát senki, de nem értik meg a szüleim, hogy úgysem lesz barátnőm, hát feleségem meg pláne nem. Nem elég vastag a tárcám hozzá.
2013. jan. 9. 11:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

édes kicsi szívem! szted hány dologkerülő agresszív iszákos állatnak van nője? mert én eddig sajnos azt láttam, h elég soknak. nem mondom, h ők megérdemlik bármelyik nőt is. sőt!


tökösség, apukám, tökösség! lehetsz ronda, csóringer, akármilyen. ha van önbizalmad, ki mersz állni a véleményed mellett, vannak saját épeszű gondolataid, akkor legalább 1 nő becsúszhat. de lehet, h több is.


a pitsogás még a leglúzerebb nőnek sem jön be.


süldő lány koromban annyira csúnya voltam, h még a részeg csöves is elfordította a fejét, ha elmentem mellette :) aztán összeszedtem magam, és jobbnál jobb hapsik udvaroltak később. olyan vőlegényem van, h 16 évesen a legszebb álmaimban nem hittem volna ez valóság lesz egyszer.

ahogy öregapám mondta: nincs lehetetlenség, csak tehetetlenség.

2013. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem egy olyan embert nem lehet szeretni, amilyet leírtál, hanem téged. Nincs önbizalmad talán? Nem vagy elég férfias? (nekem a férfiassághoz hozzá tartozik egy önbizalom, tartás)

Hozzáállás... és a kitűzött álmaidat sem fogod tudni megvalósítani, meg nem is akarod. -.-

A kormány rengeteg dologért felelős, lehet hibáztatni sok mindenért, de könyörgöm, nem a kormány tehet róla hogy egy nyávogós pasi vagy, és nincs barátnőd...

2013. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Megértem a kérdezőt. Igaz, hogy nem teljesen ugyanabban a cipőben járunk, mert cseppet idősebb vagyok, és már túl vagyok néhány kalandon, kapcsolaton. Felém is van egy olyan elvárás szülői részről, hogy gyártsak unokát. Sajnos még megfelelő nőt sem találtam ehhez. A normális, rendes nők mind foglaltak (azok a nők például, akik ide írnak, leborulok előttük, mert nagyon rendesek).

Mióta szabad vagyok (már jó ideje) találkoztam mindenféle nővel. Volt depressziós, aki vagy csak siránkozott, vagy épp a halálán volt, fejvesztve menekültem. Volt részeges, rosszul voltam tőle (jó nő az Etel, de csak addig, míg rám nem lehel). Volt lelki sérült, csak az előző kapcsolataiból hozott sérelmeit hallgathattam, másról sem tudott beszélni, pedig jó nő lett volna, de egy ilyen típussal nem lehet sok mindent kezdeni. Ez csak ízelítő volt.


Már én is kezdem elhinni a régi mondást:

A nők olyanok, mint a parkolóhelyek: a jók már mind foglaltak, ami meg még szabad, az vagy rokkant, vagy fizetős.

2013. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!