Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem hiszek el...

A szüleim nem hiszek el nekem, hogy SOHA nem lesz unokájuk. Miért nem?

Figyelt kérdés
Egy 25 éves szűz csoró lúzert melyik nő tudna szeretni? Hát senki, de nem értik meg a szüleim, hogy úgysem lesz barátnőm, hát feleségem meg pláne nem. Nem elég vastag a tárcám hozzá.
2013. jan. 9. 11:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Menj spermadonornak. Akkor lesz a szüleidnek unokája, neked gyereked, és eltartanod sem kell senkit. Látod, mindenre van megoldás, Ne keseredj el, csak emeld fel seggecskédet a gép elől,és mozdulj.(Egyébként pedig a képernyő előtt ülve elég kényelmetlen az unokanemzés...)
2013. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Újabb nőgyűlölő, aki minden nőt pénzéhes k*rvának tart. Ilyen hozzáállással ne is várd el egy nőtől se, hogy leálljon veled, hidd el, már a kisugárzásod taszít mindenkit. Ha egyszer el tudod fogadni magad olyannak, amilyen vagy, és úgy állsz hozzá a dolgokhoz, hogy téged is szerethet valaki, és nem csak akkor, ha majd jól megszeded magad, és a külvilág fele is ezt sugárzod, nem pedig a megkeseredettségedet, akkor talán összejöhet valami. De csodát ne várj, a negatív embereket én is messziről kerülöm, ha csóró, ha gazdag. A szüleidet meg ne terheld a saját nyomoroddal, inkább hagyd rájuk, hadd reménykedjenek.
2013. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK NŐGYŰLÖLŐ!!!
2013. jan. 9. 12:19
 14/33 A kérdező kommentje:
Akkor elárulnád nekem, hogy miért mennyi annyi csaj a szomszédos Ausztriában férjhez?? Meg mondom neked, mert több, mint 2000 eurót keres, én soha nem fogok ennyit keresni, és ez az ára, hogy egyedül maradok.
2013. jan. 9. 12:21
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki, hogy keveset keresel, hanem az, hogy emiatt sajnáltatod magad és ezt hozod fel kifogásnak azért, mert nem vagy képes normális párkapcsolatot kialakítani. A szüleid szeretnének unokát, minden normális szülő szeretne egyszer unokát. Ezért nem kell rájuk haragudni. Inkább engedd el a füled mellett amit mondanak, ha ennyire idegesít, de ne vedd el tőlük a reményt. Inkább örülj neki, hogy ők még nem mondtak le rólad párkapcsolati téren. Majd akkor lesz igazán rossz, mikor rájönnek, hogy tényleg nem lesz unoka.
2013. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért maradsz egyedül, mert a lányok külföldre mennek férjhez. Szerinted a pénz miatt! Na ebben is tévedsz, nem a pénz miatt.

Mert törjük itt magunkat, Te meg még mindíg másokat okolsz,

mert elhappolják előled a lányokat.

Negatív hozzá állásod borzasztó.

Neked sem kéne olyan férfi (?) akit mindíg vigasztalni, istápolni, bátorítani kéne. Nevetni is szeretnék, nem csak sírni. Anyáskodni meg főleg nem.

Kapd össze magad!

2013. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Te egy sírós típusú hapsi vagy, az ilyenek tényleg egyedül szoktak maradni.


Vazze 25 éves vagy. Tanulj meg németül, és menj te is Ausztriába dolgozni!!! És mindjárt kereshetsz 2000 euro felett is, ha annyira azt hiszed, hogy a pénz miatt fog valaki hozzád menni.

2013. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
El vagy tévedve utolsó! Egy magyar sosem kereshet 2000 euró körül az osztrákoknál, max. 1000-et, és az a jobbik eset!
2013. jan. 9. 12:45
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak egyszer kéne őszintén szembenézned magaddal. Nem az a baj, hogy 25 éves vagy, sem az, hogy csóró, sem az hogy "lúzer" (egyáltalán ez mégis mit jelent??).

Az a baj, hogy ahelyett, hogy igyekeznél megoldani az életed, siránkozol, mint egy vénasszony.


Volt olyan barátom, aki hasonló helyzetben volt 25 évesen, mint te. A szüleivel élt, nem volt semmije, csak egy munkája, ami hol fizetett, hol nem. Akkor, velem vesztette el a szüzességét. Neki is komoly félelmei voltak a jövőjével kapcsolatban.

De nem siránkozott!! Összefogtak a barátaival és csináltak egy vállalkozást. Napi 16 órát melóztak, felét a vállalkozásban, másik felét rendes munkahelyen, hogy legyen pénzük. Amit aztán beleölhetnek a cégbe.

Most 31 éves. A cég befutott, most már nem kell plusz munkahelyen dolgozniuk, és bőven vehetnek ki pénzt belőle. Elaléltem, amikor megláttam, milyen szuper kocsija lett.

Munka közben megismerkedett sok emberrel, a kapcsolata is alakulóban van. Ha minden összejön, 1-2 éven belül jöhet a baba is.


Ugyanonnan indult, mint te. A hatalmas különbség a hozzáállásában rejlik. Megunta az elkeseredettséget, jól felszívta magát, és egyenesbe hozta az életét. És még mindig fiatal!

A lehetőség számodra is adott, csak határozd el magad! És csináld! :)

2013. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy! Én márciusban fogok férjhez menni egy CSÓRÓ egyetemistához (én is az vagyok). Diákmunkából/ösztöndíjból spóroltuk rá össze a pénzt, és minimálisan a szülők is besegítenek, de csak nagyon szűkkörű lesz. Keresett szakmánk lesz (EÜ-s), igaz, nem sok fizetéssel, de szépen elboldogulunk. Ha becsúszna a kicsi, őt is szeretettel várnánk, mert nem siránkozunk, hanem keressük a megoldást. A párom előtt volt ilyen pasim, mint te, aki csak nyavalyogni tudott, egyszerűen nem lehetett ebből kimozdítani, 4 év után bele is fáradtam, és a magam védelmében inkább szakítottam vele. De ha ez neked élvezet, sajnáltasd csak magad, ÍGY tényleg egy nő sem fog elviselni ;)
2013. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!