Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ideje egy gyermekét...

Hogy van ideje egy gyermekét egyedül nevelő, elvileg dolgozó anyának éjjel facebook-ozni?

Figyelt kérdés
Persze tudom, h a válaszok többsége az lesz, hogy mi közöm hozzá, de nekem mégis érdekes a dolog. Minden éjjel, szinte pontosan ugyanazon időben (éjjel fél 3 körül) posztol a facebookra mindenféle dolgokat, és nem tudom összerakni a képet, hogy lehet ez. Nappal nem alhat, hiszen ott a gyerek, ill. állítása szerint dolgozik, és nem is műszakban, hogy esetleg ez lenne a megoldás. Érdekelne, hogy így miként tud nappal helytállni gyereknevelésben és munkában. Lehet, hogy nem idevaló a kérdés, ezért sorry.

2013. jan. 9. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok elvált, de vannak gyerekeim, dolgozok, este velük vagyok, persze hogy itt az apjuk valamennyivel könnyebb, de a lényeg, hogy attól még nem fekszek én sem le, együtt vagyunk velük.

Én is éjjeli bagoly vagyok. Nem tudok 2 előtt elaludni csak nagy ritkán, reggel 7 kor kelek. Hétvégén pótolom az alvást. Ettől még teljesítek a munkában, ellátom a gyerekeket, játszok velük.

2013. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező, soha nagyobb problémád ne legyen!

Én 8 órában dolgozom, óvodás kisfiút nevelek, igaz, az apukájával.

Az elmúlt 2-3 hétben rendszeresen előfordult, hogy este 9 körül elájultam, aludtam fél 1-1-ig, aztán kb. 4-ig csak kínlódtam. Ilyenkor bekapcsolom vagy a TV-t vagy a gépet, és nézelődöm, olvasgatok, levelezgetek.

Szóval így lehet, nincs ebben semmi titok vagy ördöngösség.

Az már más kérdés, hogy másnap délig tkp. használhatatlan vagyok.

2013. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire zavar h nem tudod irj egy vicces hozzászolást vmelyik kép alá amit posztol...

Bár sansuos ha mondig egy időbe posztol akkor az vmi virus

2013. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az eddig felsorolt kismillió lehetőség mellett: esetleg élhet külföldön, az időeltolódás miatt lehet, hogy az náluk délután 5.
2013. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert neki is szüksége lehet az ilyen fajta passzív kikapcsolódásra, és csak akkor tud felmenni a netre (más lehet, hogy olvas, vagy zenét hallgat). Vagy csak nem tud elaludni.
2013. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az alvásigénye, vagy nem tud aludni.

Nem olyan régen még én is egyedülálló anya voltam, simán meg tudom érteni, hogy még ébren van ilyen későn. Én is éjjeli bagoly voltam, este leültem a géphez, és 2-ig nem is nagyon keltem fel, játszottam, nézelődtem, olvasgattam, fórumoztam, néztem a fb-ot, stb. Egyrészt mert nem volt jobb dolgom egy szimpla hétköznap estén, másrészt mert sosem voltam az a típus, aki sokat alszik, nekem öt óra alvás ugyanannyi, mint tíz, nem érzek különbséget.

2013. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Mennyivel egyszerűbb lenne, ha megkérdeznéd tőle! Ha meg a volt férje vagy netán, akkor mit érdekel, hogy mit csinál és mikor?!
2013. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
"Hogy van ideje egy gyermekét egyedül nevelő, elvileg dolgozó anyának éjjel facebook-ozni?" Arra még nem gondoltál, hogy csak ILYENKOR van rá ideje? Ő onnantól kezdve, hogy hazaér, nem igazán beszél felnőtt emberekkel, napközben dolgozik, délután a gyerekével meg a háztartással foglalkozik, hát éjjel biztos chatel az ismerőseivel, közben kirak ezt-azt, mert ilyenkor ér rá. Nem tudom, mi ezzel a baj.
2013. jan. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Te a gyerek apja vagy? Szerintem nincs közöd hozzá, ki hogy osztja be az idejét. Ha elhanyagolja a gyerekét, az más, de ha ilyenre nincs gyanú, akkor hagyd békén. Ha meg a munkáját hanyagolja el, azon fájjon a főnöke feje, ne a tiéd.
2013. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nappal dolgozik. Nem tudom mikor ér haza, vagy hol, mikor, mennyi ideig dolgozik, esetleg nem is dolgozik, de nappal biztos csinálja a dolgát, foglalkozik a gyerekkel, de itt talán nem a nappalról van szó.

Legkésőbb este lefekteti a gyereket aludni, jó éjt puszi, stb. Ha 8-9kor lefekszik aludni, akkor ott tartunk, ahol az én anyukám. Ő is akkor fekszik, és hajnali 2-3 körül már mindig felkel. És igen, néha beül a gép elé, és megnézi a facebookot. Gépezik 15-20, estleg 30 percet, aztán még hajnalban elmosogat, ha van mit, néha már akkor megfőz, és utána megy dolgozni. Nem megoldhatatlan.

A másik dolog, hogy vannak emberek, akik nem tudnak sokat aludni. Barátnőm is rendszerint nagyon keveset alszik. Rossz alvó... Bár ő nem szokott gépezni, de ha én nem tudok aludni, akkor bizony van, hogy felnézek a netre kicsit. Aztán jöhet a rossz meglátás, hogy én mindig éjfélkor netezek, pedig előtte/utána aludtam, csak kicsit felléptem, mert rémálmom volt, nem tudtam visszaaludni. :)

Sok dolog szóba jöhet, nem kell ezért elítélni azt a személyt...

2013. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!