Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ideje egy gyermekét...

Hogy van ideje egy gyermekét egyedül nevelő, elvileg dolgozó anyának éjjel facebook-ozni?

Figyelt kérdés
Persze tudom, h a válaszok többsége az lesz, hogy mi közöm hozzá, de nekem mégis érdekes a dolog. Minden éjjel, szinte pontosan ugyanazon időben (éjjel fél 3 körül) posztol a facebookra mindenféle dolgokat, és nem tudom összerakni a képet, hogy lehet ez. Nappal nem alhat, hiszen ott a gyerek, ill. állítása szerint dolgozik, és nem is műszakban, hogy esetleg ez lenne a megoldás. Érdekelne, hogy így miként tud nappal helytállni gyereknevelésben és munkában. Lehet, hogy nem idevaló a kérdés, ezért sorry.

2013. jan. 9. 12:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sztem a kérdeznek ezt a problémáját inkább egy szakemberrel kéne megbeszélnie.
2013. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet olyan hogy bealszik a gyerekkel együtt este 8-kor, és fél 3-ra egyszerűen általában felébred. Netezget kicsit majd nekiáll házimunkázni rakodni készülődni, mire felébred a gyerek. Esetleg néha még plusz bealszik reggel 5-7-ig is, és akkor elég kipihent a héten folyamatosan.
2019. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!