Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nagy kérés részemről,...

Annyira nagy kérés részemről, hogy vegyen ki 2 nap szabadságot? Eltörtem a kezem és még nem jól boldogulok egy kézzel.

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült olyan 'ügyesen' elesnem, hogy eltört a bal csuklóm. A férjemet megkértem, hogy ma és holnap maradjon itthon, hogy segítsen kicsit, mert még nem tudok egy kézzel mindent megcsinálni, de ő kikérte magának, hogy egy ilyen apróság miatt nem fog szabit kivenni (pedig a főnöke simán elengedné). Elég rosszul esett. Csak én túlzom el a dolgot vagy ennyit igazán megtehetett volna?
2013. jan. 10. 10:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Pff... Nem semmi egy férjed van. A két nap szabi igenis segítene rajtad, utána szombat, vasárnap, hétfőre már legalább a duzzanat lemegy és a fájdalom enyhül. A helyedben anyóst hívnám fel, nem tud-e segíteni, legalább megfőzni. Ha nem is, legalább neki remélem eszébe jut eligazítani a hüle fiát.
2013. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
kisbaba mellett viszont ez gáz volt
2013. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Vihar a biliben. Az unatkozó kismamák mind egyetértenek veled, de a helyzet az, hogy egyrészt a 2 nap mit sem segít rajtad, másrészt állj a lábadra és csináld meg,ne nyavalyogj. Annyit nyilván megtennék,ha hazaérek a munkából,segítenék mindenben.
2013. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%
2 nap az már 4 a hétvégével,elég ahhoz hogy a kezdeti duzzanat lemenjen...
2013. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez azért hihetetlen...két apró gyerek ellátása még egészségesen feladat!

Nyílván azért kérte a férjétől a 2 napot mert friss a törés,ilyenkor még jobban ,másrészt 2 nap alatt nagyjából megpróbál alkalmazkodni a helyzethez és nem akar egyedül maradni a kicsikkel,ami teljesen érthető!

Nem azt mondta,hogy a teljes gyógyulásig maradjon otthon!!!!

Az én páromnak ezt mondani sem kellett volna!

Kedves kérdező,nem túlzod el a dolgot...mégha egyedül lennél,talán azt mondanám,oké de igy!!!!

Nem akarlak "stuffolni" de nagyon bunkó hozzáállás ez a részéről!

Sajnálom ,mielőbbi gyógyulást kívánok!!!

2013. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem volt olyan nagy kérés részedről.
2013. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8%
Ettől függetlenül,hogy egyedül vagy most is, jól tudsz gépelni 1 kézzel is, meg úgy tűnik rengeteg időd van.
2013. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%
Jah és igen van ideje mert nem tud csinálni semmit igazán 1 kézzel,mert a bunkó férje sem maradt otthon a csládjával!!!!
2013. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben keresnék egy köztes megoldást.

Például áthívnám anyut, vagy valakit addig.


Ha a férjed nincs jóban az anyóssal ne félj egész jövő héten szabin lesz :D


Tudod ez nem azért van,mert a férfiak gonoszak, hanem azért, mert ők eleve ilyenek. Ha más beteg, vagy egyéb, az nem számít, semmiség. Bezzeg ha ők egy kicsit megfáznak, az egész egyszerűen nevetséges, amit művelnek. Apa ilyen, pedig 50 éves! :D

Szóval ez nem ellened irányul, csak ők képtelenek ezt megérteni :D

2013. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Közben kénytelen volt szabit kivenni, mert aznap estére elég durván bedagadt a kezem és annyira fájt, hogy az ügyeletre kellett menni. Sajnos nem bírta a kezem a hajtást, elmozdultak benne a csontok és műtét lett a vége. Már jobb, de most tényleg vigyáznom kell, mert nem szeretném tovább rontani a helyzetet.

2013. jan. 14. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!