Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te összeköltöznél egy férfival...

Te összeköltöznél egy férfival 3 hónap ismertség után? (26 éves a férfi)

Figyelt kérdés

Az interneten ismerkedtünk meg. Órákat írogattunk chat-en, nagyon tetszünk egymásnak. Mindketten dolgozunk és albérletben lakunk munkatársakkal, barátokkal.

Megkérdezte, hogy lenne -e kedvem hozzá és az egyik barátjához költözni. (így 3-an laknánk, nappali +2 szoba)

Minden vágyam az együtt lakás!

A mostani szituáció:

80%ban együtt alszunk, vagy nálunk, vagy náluk.

Mindig probléma, mikor hol főzzünk, kinél milyen hozzávaló van, mit vegyünk még, honnan indulunk munkába, mennyi és milyen ruhát vigyek/hozzon magával (kinél hányat alszunk).

Kicsit azért zavar, hogy csak 3hónapja ismerjük egymást, de én nagyon szeretném.

Vélemények?

24/N



2013. jan. 12. 21:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
2 barátnőm is interneten ismerkedett. 4 és 7 éves kapcsolatok. Nem csak elvetemült emberek vannak ott.
2013. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam nagyon máshol ismerkedni, szórakozóhelyen nem szeretnék, mert mindenki ivott + a hangos zene miatt nem nagyon lehet beszélgetni. Munkahelyen érthető okokból nem szeretnék párkapcsolatot kialakítani. Az ismerőseim nagy része nem itt él ezért ez is kilőve.

Eleinte én sem szerettem volna az interneten ismerkedni, de ezeken az oldalakon ELVILEG olyan emberek vannak, akik ismerkedni szeretnének. Nem derül ki fél óra kellemes beszélgetés után, hogy "hoppá, amúgy 5 éve barátnőm van", és kínos pillanatok sincsenek, ha nem tetszünk egymásnak.

2013. jan. 12. 22:28
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

A ferjemmel 2 honap ismerkedes utan koltoztem ossze ennek mar tobb eve, mar gyerek is van. Ja es interneten ismerkedtunk meg. Ugyhogy koltozzetek ossze sokkal egyszerubb lesz minden

2013. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mint írtam én nagyon szeretném.

Aki úgy gondolja, hogy nem kellene, megindokolná, hogy miért nem?

Nem veszem sértésnek, lehet hogy annyira szeretném, hogy a negatív dolgok/veszélyek nem jutnak eszembe.

Esetleg tapasztalat?

2013. jan. 12. 22:41
 15/27 A kérdező kommentje:

(Negatív tapasztalat)

A pozitívaknak nagyon örülök!

2013. jan. 12. 22:43
 16/27 anonim ***** válasza:

Három hónap után házasodtunk, mert akkor még divat volt.

Meg erkölcsös! (?) 30 éves házasok vagyunk. Nem volt még internet..:)

Ha úgy érzitek, költözzetek össze!

Sok boldogságot!

2013. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mi pontosan ugyanúgy voltunk, mint a 15-ös.

Bennem csak annyi merült fel, hogy akár hozzád is költözhetnétek össze, nem? A másik, hogy hagyjatok egérutat, arra az esetre, ha mégsem. Bár ne így legyen! :)

2013. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Költözzetek,ha úgy gondoljátok,de akkor külön,kettesben,na legyen ott a barátja is!Abba ne menj bele,még nem ismerheted őt sem igazán hogy milyen,hát még a barátját.Légy óvatos!
2013. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 3 hónap után költöztünk össze, ennek már 5 éve, azóta a felesége vagyok. Ja és mi is interneten ismerkedtünk meg :)
2013. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Én két lánnyal lakom 3 szoba van és nem szeretném, hogy őket zavarja, hogy a szobájukból vagy a fürdőből meg kell gondolni "hogyan jön elő" mivel van egy férfi is a lakásban.

Neki pont kiköltözik a másik fiú lakótársa és velem együtt lennénk 3an.

+ neki 2 személyes ágya van, az enyém nagyon kicsi, nem olyan kényelmes kettőnknek, nálunk 4en már kicsit sokan lennénk.

Ha nem sül el jól a dolog szakítunk és elköltözök másokhoz egy szobába.

Ezt nem szeretném, de nem lenne probléma.

2013. jan. 12. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!