Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs munkahelyem, nincsene...

Ha nincs munkahelyem, nincsenek barátaim, hobbim stb. akkor így mi lesz velem? Egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A gimiben nem alakult úgy hogy legyen párom, a fősulit befejeztem és ott sem lett senkim. Baráti társaságom nincs, munkát nem találok. És úgy érzem soha sem lesz kapcsolatom, pedig koromhoz képest már illő lenne...


23, lassan 24 éves vagyok.


2013. jan. 13. 20:41
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Aki nem neked segit csak leirta a helyzetét annak máris haszontalan a válasza? Ilyen hozzállással nem csodálom hogy egyedül vagy de az ilyen emberek meg is érdemlik.
2013. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos azoknak is le lett pontozva a válasza akik segíteni akartak. Akkor így jártál Kérdező!
2013. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én senkit sem pontoztam, se le, se fel.

Elárulom, hogy nem csak a kérdés feltevője pontozhat, hanem mások is.

Ja, amúgy pedig sokan szórakozásból nyomogatják a lefelé kezeket.

2013. jan. 15. 12:56
 14/15 anonim válasza:
Így vagyok ezzel én is..
2018. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És én is. Bár nekem van munkám, de talán már holnap se megyek be , tönkrementem benne. Barátaim sosem voltak és párom sem, illetve senki sem szeretett.
márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!