Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám lelkileg és fizikailag...

Az apám lelkileg és fizikailag bántalmaz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az apám eddig 3x ütött meg, egyszer amiatt, mert épp neki készítettem valamit, és nem értem rá azt csinálni amit rám parancsolt, egyszer mert (mivel hogy szeretője van, és attól gyereke is) megkérdeztem, hogy miért nem ért haza időben, és egyszer pedig mert elhagyott egy csomó gyerekkori fényképemet, amik sokat jelentettek nekem, és elkezdtem sírni. Egyszer pedig meg akart verni, mert visszakértem a tartozásom, de elfutottam előle és rám rúgta az ajtót. Szeretői vannak, és az anyámat emberszámba sem veszi. Megkérdőjelezem azt is, hogy van e kapcsolata a BÁTYÁM BARÁTNŐJÉVEL... erre is van bizonyítékom... Ma is meg akart verni, mert nem akartam elmenni a szeretője és az ő gyerekéért az óvodába (mert 2 órája főztem, és végre le akartam ülni enni), csak az egyik családbarátunk visszafogta.

Most nálam itt betelt a pohár, mivel közölte a barátommal, hogy hétköznap többet nem találkozhat velem, mert biztosan miatta vagyok ilyen "szemtelen" lettem.

Feljelenteni nem merem, mert rettegek, hogy agyonver, mielőtt a rendőrség eljönne érte.

Nincs 8 napon át gyógyuló sérülésem sem, mert mindig csak egy hatalmas pofont kapok.

SEGÍTSÉG!!! Kérlek titeket, segítsetek, mert belehalok... 15/L


2013. jan. 14. 17:14
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szia,

De en megertelek teged. Nagyon megdöbbentö dolgok törtennek a csaladokon belül, ezt hıvjak csaladon belülı eröszaknak :(

Vannak emberek akık esetleg kıfele meg bübajosak ıs de a csaladjukkal szemben agresszıvek van hogy "csak" lelkıleg de van hogy testıleg ıs bantalmazzak öket. Azt ıs megertem hogy anyukad nem tud lepnı sokan nagyon könnyen ıtelkeznek de nagyon melyen bele kell latnı egy csalad eletebe ahhoz hogy velemenyt lehessen yılvanıtanı vagy egyaltalan csak megertenı a kıalakult helyzetet. Fıgyelj ıde mıvel kıskoru vagy elöször az anyukaddal beszeld meg negyszemközt a gondolataıdat,az lenne a celravezetö ha a területıleg ılletekes csaladsegıtö szolgalatot felkernetek de ugy hogy apukad ne tudjon erröl. Ök segıthetnek nektek bekerülnı atmenetıleg egy anyaotthonba vagy egy atöenetı otthonba ahol a körülmenyek megfelelöek.Utana ha anyukad megındıtana a valast erre meg költsegmentesseget ıs kapna a bırosagon ılletve jogsegelyszolgalatokon keresztül ügyvedı segıtseget ıs. A valasnal az esetleg vagyonı dolgok megosztasra kerülnek. Ha az apa nem akarja ezt elfogadnı akkor a csaladsegıtö szolgalattal karöltve rendörsegı tavoltartast kell kernı az apa reszer igy a közeletekbe sem mehet.Mındezeket felfogvan nem fog mernı bantanı tovabb tıtelet mert ettöl altalaban megrettennek..Plane ha van szeretöje akkor eljen velük es azzal a kısgyerekkel öket ıs sajnalnı lehet valahol mert a kesöbbıekben velük ıs ugyanezt fogja csınalnı majd hıszen senkı nem valtozık meg 180 fokban...Nagyon remelm öszıntem sıkerül valamıt tennetek az ügyben ,teged a baratod legalabb lelkıleg tud tamogatnı az nagyon szükseges ebben a helyzetben :(

2014. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kaptok családi pótlékot meg adókedvezményt, anyukád állásban van, és ha elmentek, még gyermekvédelmi támogatást is kaptok.

Ha nagyon rossz az anyagi helyzet, akkor Ti se a tanulásra kell gyúrjatok, hanem aki már leérettségizett, szakmát szerzett közületek, az elmegy dolgozni. elmehettek állami gondozásba is, ott a megélhetés és a tanulás biztosítva van.

2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!