Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen edzés/ sport/ küzdőspor...

Milyen edzés/ sport/ küzdősport tud fizikailag és lelkileg is hatásosan erősíteni? Úgy érzem a jellememet is kellene erősíteni mert nem valami acélos.

Figyelt kérdés
Férfiakhoz képest gyenge lelkűnek, érzékenynek érzem magam, hogy tudnék ezen erősíteni? Nem, nem ijedek meg akármitől, nem sírom el magam de jó lenne magabiztosabbnak, és bátrabbnak lenni.
2012. dec. 24. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kick boxot ajánlom több okból is.

Én is csináltam, nagyon szerettem. Ott tanulsz fegyelmet, magabiztosságot és az egész testet megmozgatja. Rengeteg lány is járt oda ahova én, ezért is ajánlom ezt a sportot.

2012. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik sport erősíti a jellemet, mert nagymértékű kontroll kell hozzájuk. Azt kezdd el, amelyik tetszik, lényeg, hogy kedvvel csináld. A csapatsportok lehet, hogy kedvezőbbek neked, mint a magányos küzdősportok, ha érzékeny vagy, mert ott nem csak egymás ellen küzdenek az emberek, hanem egymásért is.
2013. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!