Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 felett elmondanád otthon,...

18 felett elmondanád otthon, hogy depressziós vagy és pszichológushoz jársz, ha még otthon laknál?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2013. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
ja és a kérdésben benne van, hogy észre se veszik, hogy valami bajod van. (Nyilván ez kiderül abból, hogy mondani kell)
2013. jan. 15. 20:22
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, hogy a család miatt vagy-e depressziós, vagy egyéb külső tényezők miatt..

Én is jártam pszichológushoz 16-18 éves koromig, de nem mondtam el otthon, mert pont a családom miatt jártam...

Azóta is csak a tesómnak mondtam el nemrég (már 27 vagyok) de bár ne tettem volna... :(

Azóta még lekezelőbb...

Egyébként a család nem látja rajtad, hogy depressziós vagy?

2013. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kommunikáció=nulla a családban, inkább mindenki félrefordul, csak véletlenül se kelljen meglátni, hogy valami nem oké
2013. jan. 15. 20:24
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

20:23 vagyok

bocs, még nem láttam a kommentedet...

Szóval ha észre sem veszik, akkor én a helyedben nem mondanám el...

A pszichológus egyébként mit mond? Neked is mondja, hogy be kéne vonni a családot? szülőket? Nekem folyton ezt mondogatta, de persze ez lehetetlen volt... :/

2013. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Hisz valószínűleg, ha figyeltek volna rád a veled élők, most nem szorulnál mások segítségére. Akkor meg minek?

2013. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

Hát attól függ, hogy állnak hozzá a szüleid.

Nekem értelmes, művelt emberek(voltak) a szüleim, de a durva szorongással járó beilleszkedési zavaromat elintézték azzal, hogy "szedd össze magad". Anyum konkrétan megtiltotta, hogy pszichológushoz járjak.

Azóta tudom, hogy ezek sokszor a család előtt is magányügynek számítanak.

2013. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Ja most olvasom.
2013. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
én már 20 vagyok, talán ezért sem mondja a doki, hogy vonjam be, bár ez nem került szóba, szóval nem mondtam neki, hogy nem tudják. Viszont mostantól heti kétszer fogok járni, és az kicsit feltűnőbb, nem szeretek hazudni, ha kérdezik, hová megyek, de rákényszerültem
2013. jan. 15. 20:27
 10/26 anonim ***** válasza:
42%
Csak akkor, ha feltételezhetően nem röhögnének ki miatta, vagy nem néznének le.
2013. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!