Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem az őrületbe kergetni a...

Kezdem az őrületbe kergetni a körülöttem élüket a kóros hangulatváltozásommal, állandó kedélyváltozás jellemző az utóbbi időszakban rám,?

Figyelt kérdés
intenzív és végletekbe torkollik, egyik pillanatban csüngök a másik nyakán néha pedig úgy érzem mintha düh roham törne rám. Idegbeteg lennék? Depresszió? Vagy mi ez. én szeretnék ellene tenni. De nagyon nehéz ez így.
2009. aug. 29. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha kamasz vagy, ne aggódj, elmúlik.
2009. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb okok:

1. Kamasz vagy.

2. Fiatal nő vagy.

3. Túl régóta kielégítetlen fiatal nő vagy.

4. Napi 3-4 csészénél több kávét iszol.

5. Nem alszol eleget.


A betegségek csak ezután jönnek, de legkevésbé talán a depresszió.

2009. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:DDDD


Ez szerintem azért komolyabb dolog, hogy kielégitetlen fiatal nő:D én sosem kaptam emiatt dührohamot... Amúgy az elsőnek igaza van abban, hogy ez majdnem mindnen tininél így van, így tényleg ne aggódj, ha ebben a korban vagy...


Ha pedig idősebb vagy, akkor jó tanács, ha elmész pszichológushoz..vagy ha egyelőre nem mersz..akkor van egy oldal. www.depresszio.hu ott van egy orvos aki tényleg válaszol a kérdéseidre..

2009. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem szedsz véletlen fogamzásgátlót?

Én attól voltam ilyen.

2009. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavar talán.Olvass utána a neten.
2009. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!