Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltudtok képzelni olyan...

Eltudtok képzelni olyan szituációt ahol az anya azt mondja a gyerekének hogy bárcsak elvetettelek volna?

Figyelt kérdés

Lehet egy anya annyira dühös rá hogy ezt nem gondolja komolyan?

Anyuval nagyon összevesztem az előbb.

De komolyan iszonyatosan.Nagyon durvákat mondottő is meg én is.

És azt mondtam neki,hogy jobb lett volna ha akkor elvetet mikor megtehette volna

és erre azt mondta hogy igen,jobb lett volna.

Annyira fáj ez most hogy nem tudom elmondani.


2013. jan. 19. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg neki ugyanannyira fáj ez a miért szültél a világra kijelentés mint neked az ő "sértődéses" ráválasza
2013. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt, hogy olyanokat vágtak a fejemhez, ami ezzel egy súlycsoport. Azóta sem vagyok képes tiszta szívből szeretni a nagymamámat...
2013. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

"És azt mondtam neki,hogy jobb lett volna ha akkor elvetet mikor megtehette volna "

Szerinted ez neki nem esett ugyanolyan rosszul? Ő csak visszadobta a labdát.

2013. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
meg azt is mondta hogy menjek el innen,és alig várja hogy elköltözzek jövőre.
2013. jan. 19. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
így van, te is hibás vagy. most mégis, milyen reakciót vártál erre a beszólásodra?
2013. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de máskor is mondott már hasonlót...

és van is tippem miért nem szeret

Apu régen mindig verte anyut és tényleg nagyon durván viselkedett vele.Ezért szerintem engem nem szeret annyira mint a tesóm.

Nagyon rossz érzés.

Nem tudtam már neki mit mondani olyanokat mondott nekem.

2013. jan. 19. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, eltudom képzelni, én is átéltem.
2013. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Biztos van olyan szituáció, de nem hiszem, hogy ez átlag emberre vonatkozhat, szóval valószínűleg a te anyád nem jogosan mondta. Különben viszont a leírásod alapján de provokáltad ki belőle, mert te említetted először ő meg csak rákontrázott. Mérgében sokmindent mond az ember.
2013. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Előzővel értek egyet.Ez még nem akkora sértés,mint a dögölj meg kifejezés.Beszéld meg vele.
2013. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt én először és utoljára 12 éves koromban hallottam anyutól,mikor félévkor megbuktam matekból.Egészen év végéig azt hajtotta,hogy hülye vagyok és idióta,aztán meg mikor sikeresen elvégeztem az évet alig győzött puszilgatni.Pedig mindig is tudta,hogy én humán tantárgyakból voltam jó,a matekhoz sosem volt fejem.

Később én is mondtam neki ilyeneket de nem veszekedés miatt,hanem azért mert úgy alakult az életem,hogy teljesen kétségbe voltam esve.Aztán az lett belőle,hogy egymás vállán sírtuk ki magunkat.

Próbáld meg megbeszélni ezt vele,próbáld meg kiengesztelni valamivel.Dühében sok fájó dolgot mond az ember a másiknak,de ez nem ok arra,hogy életetek végéig utáljátok a másikat.Mégis csak az anyukádról van szó.Az sem lenne rossz ötlet,hogy pár napot egy barátodnál/barátnődnél töltenél,hátha addig lecsillapodnak a kedélyek és utána higgadt fejjel ülnétek le beszélgetni.Sok sikert!

2013. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!