Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég tanácstala...

Mit tegyek? Elég tanácstala vagyok.

Figyelt kérdés
Anyámnak 6 éve van egy titkos kapcsolata, amikor ö heti 1x feljön a pasijával itthon nekem le kell lépnem, amig sulis voltam vhogy megoldottuk találkoztam egy haverral, most más a helyzet nincsenek haverok, nincs suli, munkanélküli vagyok, nincs aki ráérne, ma nem tudok sehova elmenni, nem adott pénzt h akárhova is elmenjek erre a pár órára, hideg van nincs csizmám így nincs kedvem a városba sétálni, ebből most volt egy nagy veszekedés, mert én itthon vagyok, ő zsarol h majd akkor legközelebb így kérjek én is bármit, le fogja szarni, de nem érti meg h ez csak 1 alkalom :/ csak ma nem tudok mit kitalálni, de így hogy már az életkedvem is elment tényleg nem is lenne kedvem kimozdulni. Már vagy 1-2 éve el akarok költözni de semmi lehetőségem sincs, ezen kivül is sok a vita itthon :/ tehát már mindegy lenne csak ne itt lennék :(

2013. jan. 18. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj könyvtárba
2013. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most nem is az a lényeg hogy perpill :/ hanem ugy általában
2013. jan. 18. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

általába is menj könyvtárba... Én is azt csináltam,mikor otthon laktam. tesómmal egy szobában voltunk és ha jött hozzá a pasija nekem el kellett mennem,ha nem mentem akkor mikor elment a barátja a fejemet a szekrénybe verte vagy a falba,stb... pénzt nem adott h beüljek vhova,barátaim nem nagyon voltak. Suli után mentem a könyvátrba zárásig ott voltam,és utánna mentem csak haza... meg még szombaton is reggel felkeltem és zárásig ott kellett lennem,mert a tesóm megvert volna ha otthon maradok,a barátja meg pl péntek este ott aludt,és ugye egy szobába votunk nem tudtak volna szexelni ugy.


Ott legalább meleg van :) Hetiegyszer meg kbirtod... legalább tudod böngészni az ujságot h állás után nézz.

2013. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Szegény nem tud kefélni, jajjjj de sajnálom. Mondd meg neki, hogy menjen a pasijához.

Amúgy ezzel anyád csal valakit, vagy csak simán szexkapcsolat?

2013. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez durva!

Jól értem, hogy van veletek élő apukád is, és anyukád rákényszerít arra, hogy falazz neki, és még zsarol is?

Hány éves vagy? TEsód van, tud róla?

Első körben én is a könyvtárat mondanám, vagy csavarogj plázában, de egyedül az sem túl jó móka...

Egy mekis fagyira csak van pénzed!


Nekem is fiam van (fiú vagy, ugye?), el sem tudom képzelni, hogy ilyesmire kényszeríteném..... Teljesen le vagyok döbbenve, hogy ilyen létezik....

Az egy dolog, hogy félrek.úr, de hogy ebbe belerángatja a saját gyerekét!?!?!


Nyilván az lenne a megoldás, ha leléphetnél otthonról, de pénz és munka híján ez még odébb van.

2013. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerinted ha csalna valaki akk hazahozná a fasziját? az elején is irtam h a pasijával megy haza!
2013. jan. 18. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, de a titkos kapcsolat miatt úgy értettük, hogy csal valakit. Bocs.


Egyébként 3. sztorija sem semmi.

Szüleid mi szóltak, hogy te egész szombaton száműzetésben voltál?

2013. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
anyukám azt hitte h azért megyek mert szeretek olvasni,és ott tudok internetezni is...
2013. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mi az, h nincs csizmád??? Hány éves vagy? Fiú, v lány? Turikban is lehet venni olcsóbban csizmát, persze, lehet a nők kényesebbek? De az egészség fontosabb. Úgy is felfázhatsz, hogy életen át beteges leszel! Ha még csak 1-2 órára űz el, hagyján, de remélem, h nem félnapokig kekszel? És igen, gondolom, hogy a barátja, nős..vagy hajléktalan??? Minden esetre ő is eléggé bunkó lehet, ha hagyja ezt tenni veled. A könyvtár tényleg jó dolog, hidd el! Gondolom, h nem estére éjjelre jön fel a pasas?

Akinek meg a tesója a szekrénybe verte a fejét, az meg már egészen embertelen. És ezek az élőlények, ezek után nyugodtan élvezik a szexet?????

A krétakor, ehhez képest egy romantikus paradicsom volt! :D

2013. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak egy laza kérdés: te nem undorodsz ilyenkor az anyádtól?

Másik laza kérdés: ő miért nem megy néha a pasijához kefélni?

2013. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!