Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jó anya aki havi...

Tényleg jó anya aki havi szinten csak 8db estét tölt a gyerekével?

Figyelt kérdés

Elvileg jutna neki 10 ovis nap, amikor ugye alig látja, mert este kb fél 6ra érnek haza, meg két hétvége, de hévégén mindig a nagymamához viszi pénteken ovi után és hétfőn reggel onnan viszi át oviba. Amikor munkaszüneti nap van, akkor is a nagymamához viszi, mert egész napot nincs vele. Gyerek betegsége esetén sosem maradt még otthon vele. Anyuka hetein utoljára, 4, 2, 5, 1 estét volt a gyerkőccel.


Ez az egyik, a másik, hogy nála nem kap reggelit a gyerek, vacsorára meg max egy joghurtot.


Van olyan bíróság aki mégis anyukának ítélné a gyereket, vagy hagyná az egy hét itt, egy hét ott felállást? Apuka alkalmatlannak ítéli anyukát, és szeretné jól gondját viselni a gyerekének, amit akkor tudna megtenni, ha nála lenne mindig a gyerkőc. Viszont a kéthetente hétvége helyett max két hétköznapot adna anyukának.


Mint anya vajon tényleg ennyi elég az ember gyerekéből?

Mert amikor meg nincs vele, mindenkinek áradozik a gyerekről, meg hogy hogy szereti, milyen jó anya, pedig milyen nehéz neki (saját házban él, amit kapott, jól keres emellett, milliomos szülei vannak, bár ők elfordultak tőle a természete miatt).


2013. jan. 20. 11:07
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
100%
Kicsit egyoldalúnak érzem a kérdést...
2013. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az, ilyen egyoldalú a helyzet, de anyuka szerint ő jó, ő nyugodtan folytatná ezt így, mellé felvenné a csp-t, és közben nem foglalkozna a gyerekkel. És hiába ilyen egyoldalú, a bíróságok mégis anyukáknak ítélnek sokszor, mert ugye nem alkesz, és nem nem prosti, akkor jó.
2013. jan. 20. 11:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni? Apuka nem járhat minden este megetetni, vagy megfürdetni. Vagy csak játszani vele, ennyi erővel akkor már nála is lehetne.
2013. jan. 20. 11:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyoldalú kérdés, ráadásul úgy tette fel a kérdező, hogy az anya a világ főgonosza... Én meghallgatnám az ő verzióját is, az élet soha nem ennyire fekete-fehér.
2013. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Anyuka pont hogy nem gonosz, csak a kötelességeit nem képes elvégezni.

Fekete-fehér: amit leírtam, minden szava igaz, ezen felül bármi lehet ami anyuka nyűgje (nincs), a szülői kötelességét nem végzi.


Vagy akkor ezek szerint ez így maradhatna? Mert ami kívülről egyértelműen látszik (amit leírtam), az nem számít?

2013. jan. 20. 11:23
 6/11 anonim ***** válasza:
gázos..
2013. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már nevezhető a gyerek elhanyagolásának (nem gondozza, ha beteg, nem eteti rendesen!)

Így másodfokon van esély arra nem is kevés, hogy az apa kapja meg a felügyeleti jogot.

2013. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én se adok a gyereknek vacsorára csak egy joghurtot, azért, mert nem is fér bele más. Az oviban ugyanis háromszor repetázik ebédnél és kétszer az uzsonnánál.

Ettől még nem vagyok rossz anya.

2013. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az a 8 db este setleg nem azért van,mert anyuka dolgozik? Mert akkor nem hinném hogy ez olyan nagy bűn lenne...
2013. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Egyértelműen le van írva, hogy az a 8 este nem azért van, mert dolgozik, hanem azért, mert le se sz*rja, lepasszolja inkább egész hétvégére.


Amúgy az más, ha a gyerek azért eszik joghurtot, mert annyira vágyik, meg az is más, ha enne többet, de az is le van sz*rva.


Egyébként én pl. az ovis koszt ellenére otthon ettem inkább reggelit, mert az jobb volt, mint az ovis kaja. A baj azzal van, ha egyszerűen nem ad neki.

2013. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!