Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csendesebb gyerekeket miért...

A csendesebb gyerekeket miért bántják a többiek?

Figyelt kérdés
Én mindig visszahúzódó gyerek voltam, de már oviban sem voltam népszerű, az általános iskola meg maga volt a pokol. Alázások, gúnyolások, köpködések stb. és ezt mind a fiúk csinálták. Vagyis 1 főleg. Nem mondom, a lányok közül is sokan utáltak, de ők nem foglalkoztak velem annyira. Csak az egy fiú próbálta megkeseríteni az életem...
2013. jan. 20. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha az is volt ti váltottátok ki belőle az ilyen agresszív viselkedést"


Pont ellenkezőleg! Féltünk tőle nagyon, de mikor már harmadszorra rugdosott meg minket, mikor játszani hívtuk, hát utána már inkább békén hagytunk.

Attól is simán bepöccent, ha v.ki ránézett.

2013. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A gyerekek nagyon kegyetlenek tudnak lenni.

Engem is bántott egy fiú a kövérségem miatt.

Pár éve találkoztam vele, hatszor nagyobb a nője, mint amekkora én voltam. :D

2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Általában azért, mert vannak olyan hülye emberek, akik attól lesznek boldogok, ha mást piszkálhatnak (ezek általában olyan emberek, akik semmi mással nem képesek kitűnni a tömegből, mint azzal, hogy nagy a pofájuk, és lekezelőek). És azt könnyebben lehet, aki csendesebb, visszahúzódóbb, mert az általában nem fog visszaszólni, lehet, hogy szép csendben tűri, vagy meglátszik rajta, hogy zavarja, bántja, és ez őket még inkább hergeli... mert akkor "kevésbé poén", ha vki visszszól vmi még ütősebbet...
2013. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!