Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én véleményem, hogy...

Csak az én véleményem, hogy inkább büszkének kellene rám lennie, és velem együtt örülni?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve ismerek egy híres amerikai zenészt, és nagyon jóban vagyunk, ha minden jól megy 3 hónap múlva találkozunk, fognak a környéken fellépni. A multkor zenélt nekem kamerán keresztül, és anyum meglátta, és utána mikor mondtam neki h ki volt az, nem túlzottan örült. A minap megkért, hogy készítsek neki valamilyen felsőt (egyedi készítésű volt rajtam is), rám bízza h milyet. Elkezdtem rajzolni a tervet, és anyum látta, majd megtudta h kinek készül. De megint olyan semleges, inkább negatív kifejezés ült ki az arcára, nem mondott semmit. Csak én vagyok túl elfogult, hogy inkább büszke lehetne rám h egy ilyen személynek készítek pólót? Mi lehet a baja? Nagyon kedves velem ez a személy, nem csinált nekem soha semmi rosszat. 18 vagyok
2013. jan. 20. 17:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
"Elég gyerekes a felfogásod, ha azt hiszed, hogy azért kellene rád büszkének lennie anyádnak, mert kameráztál egy hírességgel." - ha elolvastad volna rendesen, láttad volna h nem azért kellene rám büszkének lennie, mert kameráztam vele...
2013. jan. 20. 18:17
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aggódik, hogy túlságosan beleéled magad valamibe.
2013. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az sem különleges dolog, hogy híres személynek készítesz pólót, vállalkozóként mondom, minden ügyfél egyformán fontos. DE! Ha segít Neked a pólóid népszerűsítésében azzal, hogy küld egy referenciaképet magáról, vagy ír Neked egy ajánlást, úgy már más a helyzet. :) Amíg csak egyszerű ismerős, akivel beszélgetsz, netán szívességből rajzolsz neki valami mintát, szakmai szempontból nincs sok jelentősége.


A verseny helyezéseidet nem írtad az indítóban, így nyilván nem tudhattunk róla, mikor válaszolunk. Ez már olyan dolog, aminek egy szülő joggal örülhet. :)


Továbbra is azt gondolom, hogy anyukád csak félt, nehogy csalódás érjen az ismerősöddel kapcsolatban. Felnőtt emberek sem tudják az érzéseiket irányítani, hát még egy kamaszlány! :) Anyukád ezt jól tudja, és nyilván aggódik, hogy sérülhetsz, csalódhatsz ebben az emberben.

2013. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Össze vissza irkálsz! Először azt írod, hogy féléve ismered, aztán azt, hogy egy éve irkál neked. Olyan nagyon híres nem lehet szerintem sem, ha ráér állandóan kamerázni veled.
2013. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos, csak félt, nehogy belezúgj, a pasi meg átverjen - akár szakmailag, akár magánügyileg.
2013. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi volt ?
2023. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!