Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embereket úgy látszik...

Az embereket úgy látszik zavarja, hogy csendes vagyok, és be is szólogatnak. Változnom kellene, vagy fogadjanak el így?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy "meg akarnak fejteni", faggatóznak, miért nem beszélek, miért vagyok csendes. Zavaró, miért beszéljek, ha nincs mit mondanom, ha erőltetem akkor csak hülyeség jön, szerintem nincs értelme erőltetni. Váltznom kellene? De hogyan?
2013. jan. 20. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha állandóan védekezel és az ártatlan,elesett bárány szerepében tetszelegsz,bevonzod a támadásokat.
2013. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez megint csak nem jó, volt egy időszakom, amikor mindenkinek meg akartam felelni, mert azt hittem, mindenki mindet jól, jobban tud, csak én vagyok hülye. De volt egy töréspont az életemben, pár hónappal ezelőtt, és azóta elkezdtem máshogy látni a dolgokat. Csak a gyakorlati rész nehezebben megy, pl megtanulni kiállni magamért, és másokért ha kell.
2013. jan. 21. 00:04
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

sz.rd le őket, de komolyan :D én is ilyen vagyok, ezt hívják INTROVERTÁLT embernek. persze az, akinek dől a száján a sötétség, ezt sose fogja megérteni.

nekem is kevés barátom, bizalmasom, van, de ők jóban-rosszban ott vannak, szeretnek, és én is őket. hülyékre meg köszönöm szépen, nem vágyom, van belőlük elég.

ha gátlásos vagy, azon lehet apránként változtatni, de ha természetednél fogva visszahúzódóbb, akkor örülj, hogy nem vagy egy idegesítő, rámenős szóf.só. én az ilyen emberektől készülök ki, nem a csendesektől.

2013. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen vagy, akkor ne zavarjon az, hogy mások mit gondolnak rólad. Minden ember más és más, az egyik csendesebb, a másiknak folyton szájmenése van, ha van mondandója, ha nincs.


Úgy látom hogy te nem tudod eldönteni, hogy azt szeretnéd, hogy foglalkozanak veled, vagy attól félsz.

Az emberek nem faggatnak senkit órákig, mert zavarja őket a csendesség - ezt te csak hiszed. Van, amikor egy csendes ember csendessége mögött egy egész belső világ van, amelyben ő maga kiválóan elvan, és van, amikor egy butácska, jelentéktelen ember azért csendes, mert maga is tudja, hogy szürke, és azt a látszatot karaja kelteni, hogy "biztosan van valami" a csendessége mögött, fejtsék meg mások. Holott nincsen.


Van olyan ajtó, ami mögött csak a puszta fal van, nem pedig egy kincsekkel megrakott terem.


Nem kell változnod senki kedéért, csakis a magad épülésére és akaratából. De azt tudd: egy csendes emberből soha nem lesz a szöges ellentéte, csak akkor, ha már baj van vele, nagy baj.

2013. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Őrülj, ha megakarnak fejteni, és jóindulatúak, sokakra a környezetük csak kínos kérdéseket tesznek, vagy furcsálkodva néznek, hamar feladják, és nem szólnak hozzá. Te őrülj, ha kiváncsiak a "csendedre", talán azért érzed erőltetettnek az elején, mert sose nyíltál meg és abban a tévhitben élsz, hogy senkit sem érdekelhet az amit mondanál, magadat ítéled el ezzel, ami sz*r, nem csoda ha sokan elítélik az ilyen embereket.

Vannak olyanok akik csak kicsit csendesek, ők érdekesek a környezetük számára,pl volt ilyan osztálytársam, akit nagyon szerettek, szimpatikus személyiség volt, magas volt, és elég szép, a barátaihoz képest nem beszélt annyit, halk hangja volt, de mégis olyan természetesnek tűnt, aki mindenkit lesz*r és magabiztos.

Vagy alapból nincs amit mondj, vagy társaságban áll el a szavad(a gondolataiddal együtt)?

2013. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!