Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok akadva, és...

Teljesen ki vagyok akadva, és szüleim is haragszanak rám?

Figyelt kérdés

Sajnos ma voltam államvizsgázni és szégyen szemre nem sikerült. Mindegyik tételhez mondtam valamit, de ezek szerint nem volt túl meggyőző.

Mikor megmondtam szüleimnek anyuék nem jutottak szóhoz a döbbenettől. Sajnos én is teljesen kivagyok akadva, mert pont emiatt a kudarc miatt halasztottam már egyszer a vizsgát. Muszáj lesz ebből a lelkiállapotból felállnom, mert soha sem lesz ez a 4 év lezárva. Azért is sújt ennyire ez a hír, mert 4 év alatt kétszer kellett új vizsgát írnom a többi tantárgyam is 4-5 lett meg.

Olyan szégyen ez nekem! Úram isten az utolsó vizsgán meghúztak ez szégyen!!!:(((

Most mihez kezdjek, hagyjam az egészet, vagy harcoljak, de akkor előjönnek megint ezek a kudarc élmények.

Segítsetek!



2013. jan. 21. 14:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy képes vagy rá, ez nem is lehet kérdés. :D

Vagy feladnád az álmodat, mikor már ott vagy a célegyenesbe?

2013. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom már mit akarok. Nagyon tanácstalan vagyok. Szégyenként fogom fel, hogy megbuktam, hisz mindig azt mondták, hogy csak azok buknak meg, akik nem tudnak. Tehát most én is közéjük tartozok. Pedig rendesen végig tanultam az éveket. Talán pszichológus segítségét kellene kérnem, mert ebbe én belehülyülök.
2013. jan. 21. 19:30
 23/23 anonim ***** válasza:
Vegyél SEDATIF PC /homeopátia/ nem kábít, de elmúlik tőle a stressz. Próbáld ki. Nem lehet rászokni. nem hagyományos nyugtató. Ha van egy kis önbecsülésed, akkor most kirázod magadból nem esel önsajnálatba, hanem újra neki veselkedel
2013. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!