Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok érzékeny szerintetek?

Én vagyok érzékeny szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem köszöntött fel a minap a párom,mert nem volt alkalmas rá az idő,de megkért hogy vegyek a koleganőnek a születésnapjára ajándékot.

Ti mit szólnátok ehhez?


2013. jan. 22. 08:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez felháborító, én biztosan vérig sértve érezném magam. Mi az, hogy nem volt alkalmas az időpont?? Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.
2013. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is.Azt gondolom,ez egy tudatos bántása a másiknak.
2013. jan. 22. 08:52
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Durva, ezen en is beserulnek... mondjuk en amugy is kritikusabb vagyok a kornyezetemmel.

De, hogy tudatos lenne?

Na, ezt neked kell tudni. Az en pasim is elfelejtette a nevnapomat, keso estejutott eszebe, szabadkozott, bocsanatot kert, na ezt nem vettem magamra, mert amugy nagyon odafigyel ram a mindennapokban.

2013. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos kiakadtam volna.

Azért egy Boldog Szülinapot mondhatott volna, ha mást nem :/

Te se vegyél ajándékot és mondd azt hogy nem volt alkalmas időd rá.. Hátha észbe kap

2013. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Joggal vagy haragos, meg is kell ám ezt mondani a párocskának. Nincs olyan, hogy nincs ideje arra, hogy felköszöntsön. Reggel odahajol, két puszi, és máris fel vagy köszöntve. ha fontso vagy neki, akkor nem is kérdés, hogy felköszönt és van rá ideje. Arra van idő, amire szánunk.


Ha engem kérdezel: lapát a pasinak. Talán éljen a kolleganővel, ha ennyire fontos neki. Vagy: szívasd vissza, amikor az ő születésnapja van és ha kellően sokat háborúztatok egymással, talán elgondolkosdsz azon, hogy ki mellett is akarsz élni.

2013. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kapott sms-t a testvérétől,hogy mondja meg nekem,hogy Boldog.....

Ha máshonnan nem is,de onnan biztosan tudta.Engem egyik sem hívott fel.Ezt nem nagyon lehet a "véletlenre" fogni.Szerintem.

2013. jan. 22. 09:03
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
3: Persze, hogy tudatos. A tudatosság ott érhető tetten, hogy a kolleganőnek a barátnővel/feleséggel veteti meg az ajándékot, és a két nőnek nagyon közel van egymáshoz a szülinapja. Pontosan tudja, hogy mekkora fájdalmat okoz ezzel a párjának, és ezt is akarja, úgy, hogy a másiknál jó legyen. A két nőt akarja egymás ellen uszítani és a párjának akar fájdalmat okozni. Naná, hogy tudatos!
2013. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha valaki együtt él egy emberrel, és annyit sem képes az megjegyezni, hogy mikor van a születésnapja, névnapja, és felköszönteni, azt bármire lehet fogni, de a lényeg mindig ugyanaz: nem számítasz neki.


Senki sem rokkan bele anyagilag egy szál virágba, vagy egy szelet sütibe, két pusziba. Ennyi. Minden más csak süket duma.

2013. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom,hogy sok ffi.sír,hogy milyen partnere van.Közben miket művelnek.Amiket itt is lehet olvasi az egyszerűen elképesztő.Mire jó ez?
2013. jan. 22. 09:10
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
7. Nem mondtam, hogy nem tudatos! Azt sem, hogy az. Ezt neki kell tudnia, hiszen o el vele. Mi csak latunk most egy szeletet, amit Kerdezo megmutatott, x reszlettel...
2013. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!