Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok érzékeny szerintetek?

Én vagyok érzékeny szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem köszöntött fel a minap a párom,mert nem volt alkalmas rá az idő,de megkért hogy vegyek a koleganőnek a születésnapjára ajándékot.

Ti mit szólnátok ehhez?


2013. jan. 22. 08:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hát én biztosan kivágnám mint macskát...

Sokszor fordul elő hogy egy férfi elfelejti a szülinapokat, névnapokat.

Ilyenkor úgy vagyok vele, ő is ember.

A párommal is előfordult, 1 hét múlva jött rá hogy névnapom volt, de nem is foglalkoztam vele. Őt jobban felzaklatta a dolog mint engem :D


De ez az eset más: itt tudnia kellett a kedves párodnak hogy alkalom van, hiszen figyelmeztették is rá.

Ez szimpla taplóság.

Lehet hogy valami meglepetést tervez, benne van a pakliban: de akkor is minimum oda kellett volna vetnie pár szót...

2013. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem egy meglepetés tervező típus.Karácsonyra sem kaptam semmit.Fel sem merült.Ezt amiatt teheti meg,mert azt érzi,hogy kiszolgáltatottja vagyok a jelenlegi helyzetünknek.
2013. jan. 22. 09:18
 13/24 anonim ***** válasza:

Ez azert mar uberdurva...

Repulne.

Miota vagytok egyutt? Most o tart el, vagy mi a kiszolgaltatottsag?

2013. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozunk és élünk.Gyerekem beiskolázva,aki kamasz és jól teljesít.Kevésbé beszélem a nyelvet,mint ő,emiatt nem igazán tudok itt mozdulni.3éve élünk együtt.Itt 8 hónapja.A megélhetés miatt kényszültünk ebbe a helyzetbe.
2013. jan. 22. 09:24
 15/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: akkor nincs itt gond. Te annak idején ezt a pasit bevállaltad, ami a kamasz gyerekedet tekintve elég régen lehetett. MOST akarsz rajta változtatni?! Hiszen aki ilyen tahó, mint a férjed, ennyi nőgyűlölettel van teli, az teli volt akkor is, amikor neked udvarolt. Nem vetted észre?


Ez van, nyeld le a békát. Amin nem lehet változtatni, azt el kell fogadni, ahhoz alkalmazkodni kell. Nem kellett volna hozzámenni, ilyen egyszerű.

2013. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem mentem hozzá.

Biztos igazad van.

2013. jan. 22. 09:41
 17/24 anonim ***** válasza:

Merre kulfoldon?

Te is dolgozol? Amugy ez a viselkedes nagyon sokat elarul a jellemerol... (annak hianyarol)

Ha vele is maradsz, probald kialakitani a "sajat labadat"!

2013. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Németorszagban,mert németül beszél.

Természetesen dolgozom.Takarítást vállaltam.Sosem féltem a munkától.Amióta itt vagyunk,azóta érzi magát nyeregben teljesen.Otthon én viseltem a nadrágot.Valamivel több volt a jövedelmem,mint az övé.Nem sokkal.Itt helyére kerültek a hagyományos szerepek.Ezzel él vissza.

2013. jan. 22. 09:48
 19/24 anonim ***** válasza:

Jo nagy bunko!

En Angliaban elek, csak itt tudtam volna otleteket adni, de nem tudom mennyire mas rendszer.

Nalunk lehet dupla szobat berelni, vannak minden fele segelyek. De gondolom ott is van vmi, probalj utananezni, hogy jogosult vagy-e valamire!

2013. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Családira igen,de miután elvált vagyok hivatalosan,emiatt kérdéses.

Mindenesetre köszönöm a gondolatot.

Hallottam olyanokról sajnos,akik sportot űznek abból,hogy minél többet sajtoljanak ki egy adott ország szociális hálózatából.Ez engem inkább taszít.Szerintem nem túl szerencsés efféle forrásokra pakolni egy megélhetést.Pláne gyerekkel a hátunk mögött.Egy idegen ország jogszabályai közt nem lehet olyan biztonsággal eligazodni,mint otthon.Szerintem.

2013. jan. 22. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!