Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthat-e örökre a kapcsolatun...

Tarthat-e örökre a kapcsolatunk? Érdemes belevágni az összeköltözésbe, pénzgyűjtésbe ezek után? Tapasztalatok? Szükségem lenne egy-egy értelmesebb válaszra. Teljesen összezavarodtam, nem tudom mit tegyek! (? )

2013. jan. 22. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan azt mondod, hogy félsz otthagyni A-t mert Ő úgy szeret mindent megtesz neked meg biztosan ott van az életedben és kiszámítható előtte meg azt mondtad hogy csak simán szeretet szereted.....nemigazán mondtad elsők közt, hogy A-val maradtál mert annyira imádod és bánod amit tettél. Inkább A-val kellett volna szakítanod. 20 éves vagy nem muszáj még elkötelezned magad. Erről eszembe jutott az első barátom 2 éves kapcsolat voltam én a biztos pont és többi d*gni való csaj....felemelő érzés...
2013. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

HAgyd el A-t és teremtsél saját egzisztenciát csaj nélkül. Spórolni egyedül is tudsz, nem csak valakivel. Én a helyedben most jönnék össze egy 30 éves nővel, pár hónapra...

A-val nem fog működni, előbb utóbb rájön majd,hogy mi a pálya, és sokkal rosszabb lesz neked akkor.

2013. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!