Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol szokás a gyereknek...

Mindenhol szokás a gyereknek ajándékot adni a szülőknek házassági évfordulóra? Mi köze ehhez a gyereknek? Ez csak a szülők "ünnepe" szerintem!

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 18:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
A szülők ünnepe de szerintem boldogok lenének ha adnál nekik valamit nem kötelességed de boldoggá tennéd őket.
2013. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mi a fene ***** válasza:
0%
Nem, csak kerek évfordulón volt családi banzáj, és mi se várjuk el a gyerekeinktől.
2015. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi nem adtunk ajándékot házassági évfordulóra... sokáig nem is tudtuk, melyik nap van, mert nem verték nagy dobra. Aztán 1ik évben rájuk jött az ötperc, hogy nekik illene adni, de megbeszélés után nem forszírozták tovább. Főleg hogy akkor mindketten gimisek voltunk, alig volt pénzünk, és ez amúgy is az ő kettejük ünnepe, nekünk sztem nincs közünk hozzá. Amit még úgy-ahogy megértek, az ilyen nagyobb évfordulókon (ezüst/aranylakodalom) meglepibuli, akkor, ha olyanok a viszonyok a kiterjedt családban... nálunk nem nagyon.
2017. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!