Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is horkol? Hogy...

A ti férjetek is horkol? Hogy bírjátok elviselni? A tvt felhangositjatok vagy hogy?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%

Néha a férjem horkol, ha nagyon zavar, akkor megsimogatom, megfordul a másik oldalára és abbahagyja.

Viszont azt nem értem, hogy hogy jön ide a TV?!?!?

Amikor alszunk, akkor a TV ki van kapcsolva, ha meg TV-t nézünk, akkor nem alszunk, igy nem is horkol senki...

2013. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Én rettenetesen rossz alvó vagyok, ezért beszereztem füldugót, és azzal alszom. :) Így egyáltalán nem zavar, ha horkol, semmilyen zajt nem hallok meg, csak reggel picit tovább tart az ébresztőre felébredni (leghangosabbra van állítva).

2013. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Nekem mindig azt mondták, hogy éjszaka aludni kell, nem hallgatózni. :D

Viccet félretéve, horkol, de meg se hallom, megszoktam, nem zavar.

2013. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mert én ilyenkor tvzem ő meg alszik és azért kérdem
2013. jan. 22. 21:54
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Engem kifejezetten megnyugtat.
2013. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Bár nincs férjem, alakul egy kapcsolatom, és néha együtt alszunk (külön ágyban). Ő "sajnos" szeret hanyatt feküdni, ilyenkor nagyon hangosan horkol. Próbáltam mindig felébreszteni, de ha megsimogatom a vállát mondjuk, akkor nem kel fel, de legalább abbahagyja. :D Szóval amíg bírja a karom, addig tudok pihenni. :D

16/L

2013. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
A férjem szerencsére nem horkol, de korábban volt egy 3 éves kapcsolatom. Én nem tudtam megszokni, az idegbaj kerülgetett, bár nem ezért szakítottunk :) Édesapám nagyon horkol, a másik szobában zavar, ha otthon vagyunk. Anyukámat nem zavarja, megszokta. Ha a férjem is ilyen lesz lehet különszoba mellett döntök. De az alvás nálam szent dolog :)
2013. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Mi együtt tévézünk és együtt horkolunk. :) Na jó, néha felébredek rá, és néha hiába lökdösöm, tovább horkol, de kibírom, ha elég fáradt vagyok, nem probléma és hát általában elég fáradt vagyok.
2013. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Az én férjem nem horkol, viszont voltam egy két hetes nyaraláson egy rokonommal, aki igen. Füldugó be, úgy simán ment, nem is hallottam semmit. Az első éjszaka után hozzászoktam.
2013. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar a horkolás.
2013. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!