Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is horkol? Hogy...

A ti férjetek is horkol? Hogy bírjátok elviselni? A tvt felhangositjatok vagy hogy?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
Még nem a férjem, csak a barátom. Szokott horkolni, de nem folyamatosan, általában csak ha háton fekszik, de azért hason is produkált már. Megbököm kicsit, akkor átfordul más pózba, és abbahagyja. Hogy érted, hogy felhangosítjuk a tévét? Éjszaka minek menne a TV? Amúgy általában én hamarabb elalszok mint ő, de rossz alvó vagyok, éjszaka több órát is ébren vagyok, ezalatt hallgatom, hogy szuszog, horkol. De később el tudok aludni ettől függetlenül is.
2013. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
Az én férjem is horkol, de nem ébredek fel, mert megszoktam a horkolását. Viszont már volt ugy, hogy másik szobában aludtam és reggel pihenten ébredtem, ezekszerint sokszor azért ébredek fáradtan, mert hatással lehet az alvásomra.
2013. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
A tv a nappaliban van, ő meg a hálóban alszik.
2013. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Az én barátom is horkol, vagy általában ..."hmm"-ög de jó hangosan :D Az egy kicsit zavar mivel kicsi az ágy és pont a fülem mellett van de én már hozzá vagyok szokva hogy horkolást hallok. Anya annyira horkol, hogy az én szobámban is hallatszik (néha) apa füldugóval alszik. Néha apa megkért hogy cseréljünk helyet ha tudta hogy anya fáradt (jobban fog horkolni) és rá hosszú út meg sok munka vár másnap. Anya is azt szokta meg, hogy horkolást hall apa meg csendben alszik mesélte volt olyan hogy felkelt hogy megnézze apa él e még xD

Egyébként szerintem ha a hangos tv mellett tudsz aludni akkor a horkoláshoz is hozzá tudsz szokni, vagy a tv arra kell hogy felébreszd? Akkor inkább puszild meg és mond hogy forduljon a hátára vagy hogy marad abba a horkolás.

Én az elektromos zajtól készülök ki az órakattogástól hűtőtől számítógéptől....pechemre a barátom meg zaj nélkül nem tud aludni

2013. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

"Az én férjem is horkol, de nem ébredek fel, mert megszoktam a horkolását. Viszont már volt ugy, hogy másik szobában aludtam és reggel pihenten ébredtem, ezekszerint sokszor azért ébredek fáradtan, mert hatással lehet az alvásomra."


Valószínűleg elalszol, és a horkolásra felébredsz a másodperc törtrészéig, amit az agyad nem regisztrál, nem emlékszel rá, de folyamatosan megszakítja a mélyalvásba való "átsüppedést".

2013. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
59%
Horkol,nagyon.Ha nem vagyok pihent, kibírhatatlan vagyok,ebből kifolyólag külön alszunk.Ha minden jól megy,elmegy orvoshoz,hogy végre együtt tudjunk aludni.34/N
2013. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Az én párom horkolása kibirhatatlan.mindegy milyen pozban alszik.ezért évek óta füldugoval alszom.mára már annyira megszoktam hogy el sem tudok nélküle aludni.még akkor sem ha a hétvége ugy hozza hogy délután tudok picit aludni egyedül!
2013. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsére nem horkol.
2013. jan. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%

Engem miért pontoztatok le? Hatos voltam (asszem).

16/L

2013. jan. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
63%
Horkol. Alapjáraton nem zavar, de ha hangosabban rákezd...akkor addig bökdösöm, amíg fel nem ébred és pózt nem vált. Muszáj, különben képtelenség lenne mellette aludni.
2013. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!