Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is horkol? Hogy...

A ti férjetek is horkol? Hogy bírjátok elviselni? A tvt felhangositjatok vagy hogy?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%
Horkol... Ha már alszom, nem zavar, de félálomban meg tudok tőle őrülni. Próbáltam már kíméletesebb módszereket, mint például simogatni, kicsit megbökni vagy a párnáját megmozgatni, de egyik sem hatott. Viszont ha rászólok, hogy ne horkoljon, rögtön abba hagyja és szerencsére nagyon nem is ébredhet fel rá, mert sosem emlékszik reggel már ezekre. :)
2013. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

Párom iszonyatosan horkolt, meg nem vett levegőt és felhorkantott. Ha olyan napom volt, nem bírtam aludni tőle. :D

Aztán hála rábeszéltem az orvosra, még jó, alvási apnoéja van, a légcsöve összeszorul álmában, azért volt olyan horkolós, horkantós.

Egy "lélegeztető" géppel kell aludni, kis pici gép, hosszú cső, maszk a végén, ami az orrűra megy rá és nyomja a levegőt, hogy ne tudjon a légcsöve összeszorulni.

2013. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%

szokott, mikor háton fekszik, de ilyenkor megbököm, megtaszigálom egy kicsit. ekkor ő méltatlankodva felébred, h miért nem hagyom aludni?! :) megkérem h forduljon oldalra, megteszi, és már alszik is :) persze ebből reggel semmire nem emlékszik :)


ha már alszom, akkor ágyúval nem lehet felébreszteni, de ha épp merülnék az édes álomba, ő meg repeszti az ablakot, akkor kénytelen vagyok erélyesebb módszerhez folyamodni :)


amúgy nincs tv, a laptopon menő filmre alszom el, anélkül egyszerűen nem tudok :) nem szoktam felhangosítani emiatt, inkább a zajforrást csendesítem el :)

2013. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk a férjemen kívül még a két kutya is horkol,úgyhogy hozzá vagyok szokva :)
2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%
Igen, horkol, mint a grizzy. TV nincs az én hálószobámban, és külön szobában alszunk. Úgy horkol, ahogy jónak látja. :)
2013. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
79%
nekem a feleségem horkol.
2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!