Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartod a kapcsolatod az...

Tartod a kapcsolatod az ex-el? Miért? Miért nem? Nem zavarja a mostani párodat?

Figyelt kérdés
Eddig 3 "komolyabb" barátom volt, egyikkel minden nap beszélek, másikkal meg heti kétszer. A harmadikat fél éve nem láttam. A mostani párom fél, hogy visszamegyek valamelyik volt barátomhoz. Másnál is vannak ilyen dolgok?
2009. aug. 31. 18:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs senkim, de az exem még mindig írogat és néha válaszolok neki MSN-en. Úgy tudom, hogy bekavart néhány utánam következő kapcsolatába, hogy folyton rajtam lóg... az iwiw képeim alá nem szégyellt bókokat írni, mikor már hónapok óta együtt volt az új barátnőjével. És nekem mindegyikre azt írta, hogy csak a hiányomat viseli el velük, mert egyszer úgyis visszamegyek hozzá.
2009. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az egyik exemmel tartjuk a kapcsolatot, mert elég gyakran van együtt a baráti körünk. Nem vagyunk túl jóban, de nem is utáljuk egymást. Az új barátommal kifejezetten jól el tudnak dumálni. Néha féltékeny vagyokXD
2009. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem egyikkel sem. milyen beszélnivalóm lenne velük? ami volt, le kell zárni. így fer az újjal szemben. kivéve ha gyerek van, vagy valami közös üzlet, vagy ilyesmi. én nem teszem és a páromtól sem tűrném el. ez nem olyan dolog mint a barátság. ha véletlenül nyilvános helyen összefutunk, max annyi h hogy vagy és kész
2009. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyikkel se tartom, hallani sem akarok róluk.

De ha épp lenne barátnőm, és ő tartaná, engem tutira zavarna. Baromi sok emberrel barátkozhatna, abból a sokból miért ragaszkodik pont ahhoz a 2-3hoz? Én nem tolerálnám. :)

F/24

2009. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem tartom a kapcsolatot (1 komolyabb volt a férjem elott), semmiképp nem is akarnám, bár mikor osszejottunk, még telefonon itt-ott beszéltunk. szerencsére,nem is kell osszefutnunk.

a férjem sem tartja, bár szerintem az egyikkel szivesen kapcs. maradt volna. Tudja, hogy nekem rosszul esne ( o volt az abszolut nagy O, és csak a a tobb 100 km távolság miatt lett vége). kb. 3 honap "egyuttjárás" után a párom egy konferenciára utazott, után nem sokkal véletlenul! fényképeket találtam a számítogépén és kiderult, h találkoztak, és a legrosszabb az volt, h nem mondta el..na ezota nem probálkozik.

2009. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem értem, néhányan miért jelentik ki, hogy "nem fer dolog", hogyha beszélő viszonyban van az ember az exével. Páromnak is vannak exei, nem 1-2, hanem több. Az az ő magánügye, hogy ő mindegyikbe csalódott, mert átba*zták.

Én úgy gondolom, hogyha 2 ember nem úgy vált el egymástól (szakítás), hogy kígyót-békát kiabáltak egymásra, miért ne lehetnének beszélő viszonyban? Az Ha az ember agyilag tényleg felnőtt, el tudja fogadni, hogy igen, a páromnak voltak más kapcsolatai előttem, de azokat lezárta, most engem szeret. Persze nem kell az exel sülve-főve együtt lenni. Havi 1 email, sms vagy telefon szerintem belefér. Nem? Van elég önbizalmam, tudom hogy a párom engem szeret, csakis engem, nem félek, hogy visszamegy az exéhez. :)

2009. szept. 1. 06:48
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak születés- és névnapokon egy-egy sms, esetleg telefonálás erejéig. A volt férjem szerette volna, ha időnként felhívom, illetve ő is felhív és beszélgetünk, de jobbnak láttam, ha ezt nem tartjuk. Eleinte a férjem nem szerette, ha beszélek az ex-szel, most már szerintem nem mondana semmit, de belül biztosan rosszul esne Neki és én ezt meg is értem. Mi már más család vagyunk, van egy csodálatos 15 hónapos kislányunk is.
2009. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én egyikkel sem tartom úgy igazán és ez szerintem így van jól. A legutóbbi komoly barátommal szülinapkor névnapkor felköszöntjük egymást msn-en, beszélünk pár szót, és ennyiben ki is merült.
2009. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz! Egyébként szerintem teljesen helyes az elképzelésed. De meg is beszélheted a pároddal, s ha nem ért egyet, az érvek segítenek.
2009. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!