Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki teherbe esett a szeretőjétől? Mi lett a babával?

Figyelt kérdés
Volt előtte gyereketek?
2012. aug. 20. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvetettem. Mivel szerető volt,így sosem volt téma köztünk,hogy esetleg együtt élhetnénk, családot alapíthatnánk. Amikor kiderült hogy terhes vagyok,nem igazán lelkesedett érte, sőt totál kiakadt. Volt vita,és sok sírás, végül úgy döntöttem egy ilyen alakra kár volt 2 évet pazarolnom az életemből,és semmi pénzért nem szülnék neki gyereket. (nem volt előtte gyerek)
2012. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nem gondoltatok a védekezésre?semmiféleképpen nem tartottad volna meg a babát?köszönöm a válaszod
2012. aug. 20. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok


Védekeztünk. Gyógyszert szedtem(szedek ma is) de antibiotikumot kellett szednem egyszer a fogamra,és nem is sejtettem,hogy az antibiotikum csökkenti a gyógyszer hatékonyságát.(most már tudom)


Talán akkor megtartottam volna,ha az apuka is szívből akarta volna. De mivel hevesen ellene volt,és nem akart apuka lenni,így semmiképpen nem tartottam meg. Utólag visszagondolva ma sem bántam meg a döntésemet, nem igazán akarok egyedülálló anyuka lenni,akinek a gyerekére az apja még véletlenül sem kíváncsi. Ez nem csak a két felnőttnek,de a születendő gyermeknek sem jó..

2012. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod :)elárulnád még kérlek,hogy lettél a szeretője?csak neki volt kapcsolata vagy neked is?
2012. aug. 20. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:

van egy ismerősöm, aki szeretője volt egy lánynak, és annak természetesen volt egy párja is.


A lényeg h nem volt jó a kapcsolat se a szex de nem ez a lényeg.

Namost a párjának eleve nem volt valami nagy és nem mindig állt fel és gyereket is szerettek volna.

A srác az ismerősöm ő viszont nem akart semmilyen módon.


1 szép napon amikor már x-edjére feküdtek le egymással a szeretőjével, akkor a csaj terhes lett. Megtartotta a babát. Majd rá 2 napra rászedte a párját is h feküdjenek le...lefeküdt vele...:)

A csaj pasija később tudta meg h terhes a párja és örült neki....marhajó kapcsolat mi?? :)


A szeretőjének azt hazudta a csaj h terhes a párjától, de mikor a gyerek megszületett akkor rá pár hónapra elmondta neki....és annyi h továbbra is a szeretője a csajnak és amikor a szerető pasi a csajnál van akkor néha elvan a gyerekkel is. :)

A csaj párja meg sokat dolgozik...így van idő.

2012. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindketten frissen elváltak voltunk. Én már elváltam,és lezártam a múltamat,így mondhatjuk hogy szabad voltam.

Ő is elvált már hivatalosan,de neki még zajlott a vagyoni pere (másfél évig tartott a per) Így ő is szabad volt valamilyen szinten.

2012. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy elvetetném a szerető gyerekét. az élettársi kapcsolat az biztos, bizonytalanra nem cserélném le.
2013. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerős 2x teherbe esett a szeretőjétől, de nem tartotta meg, mivel a pasinak felesége, gyereke volt, nem vállalta volna fel és anyagilag sem segített volna. A nőnek amúgy már volt egy tizenéves fia.
2014. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!