Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Meg tudnátok...

Feleségek! Meg tudnátok bocsájtani ha a férjetek házasságon kívül összehozott volna egy gyermeket a szeretőjétől?

Figyelt kérdés
Nem velem történik, hanem baráti körben. De annyira kíváncsi vagyok feleségek véleményére! A szitu: pasi: vonzó 40-es, szeretője 27 éves, feleség szintén 40-es a házasságuk ha jól tudom 12-15 éve tart, 2 gyermekük van. Most borult a bili, eddig a pasi valahogy el tudta hallgattatni a szeretőjét (gyanítom a megfelelő összeggel) a közös gyermek most másfél éves. Én totál ki vagyok akadva ezen, soha nem tudnám megbocsájtani ha az én férjem ilyet tenne. Ám a feleség hezitál mert anyagilag iszonyúan függ a férjétől, és bár ezt nem mondja de szerintem féltékeny is a fiatal szeretőre és ezért nem szeretné tálcán átadni a férjét. Vélemények?

2013. jan. 24. 12:52
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
30-as :-))) Tényleg csak akkor lehet bízni egy pasiban, ezt a hasonlatot még nem hallottam :-)
2013. jan. 24. 18:55
 32/44 anonim válasza:

NYUGODT HANGNEMben tudatni kell a "férjjel",hogy lehet csomagolnia!!! Hezitálás helyett inkább jogi úton -Követelődzés nélkül,csak törvényesen!!!-, higgadtan és bűntudat nélkül kell kötelezni a jogos tartásdíj rendszeres fizetésére! Asszem,hogy ez elég is lesz ahhoz,hogy meghunyászkodjék... Ha vissza akarja magát kunyerálni,akkor meg el kell hajtani a fenébe! Ha egyszer úgy érzi,hogy nyert,akkor máskor már természetesnek tekinti az ilyen "jogait"... Ha meg fenyegetőzik azzal,hogy nem érdekli a törvény,nem fog fizetni és még azt is hozzáteszi: -Ezt még megbánod...! ,akkor már fenyegetés miatt a távolságtartási végzést is "megszerezheti magának"!!!

Apa/38

2013. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 25. 17:49
 34/44 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg.
2013. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Többen írtak arról,hogy a nő miért nem vette észre,h. a férfi félre jár? Gondold el, rugalmas munkaidő, megbeszélések...azelőtt is későn járt haza...a pénz jött...honnan tudta volna a nő, hogy most tényleg tárgyaláson van-e, vagy a szeretőjénél? Telefonálni meg ugye tárgyalások alatt nem illő és nem is lehet..ki van kapcsolva a telo..
2013. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
35-ös, ebben is van igazság. A pasi sokszor munkaügy miatt sem aludt otthon. De szerintem inkább arra gondolnak, hogy a viselkedésén feltűnhetett volna, pl. kevesebb szex vagy hogy máshol jár az esze stb.
2013. jan. 26. 14:51
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Máshol jár az esze? Könnyen kimagyarázza...munkájára gondol.Kevesebb szex? Hm..az évekkel ez is kevesebb szokott lenni. De az is lehet, hogy a feleségével is volt. Vannak olyanok, akik nagyon jó színészek, s nem lehet rajtuk észrevenni. Vagy éppen akkor kezdenek el kedvesek lenni, mert bűntudatuk van.
2013. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
NEM!!
2013. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos engem már megcsalt a férjem. Volt egy rövid románca. Mikor kiderült el sem akartam hinni. Soha nem feltételeztem volna róla. Megbocsájtottam, mert van közös gyerek is. Próbálok bízni is benne, bár ez innentől kezdve nem egyszerű.

Ha gyerek is született volna a kapcsolatából, azt biztos nem tudnám neki megbocsájtani! Én nem a gyerekre haragudnék, hisz semmiről nem tehet...

A kettős élet nagyon gyakori mostanság, és rengetegen nem is tudják meg hosszú évekig, mert annyira bíznak a párjukban. Én óva intek mindenkit, mert a mi házasságunk is csodaszép volt, soha nem gyanakodtam, és meg is fizettem a tanulópénzt.

Én úgy vagyok vele, mindig legyen 1 bizonyos B terv, mert soha nem lehet tudni, mit hoz az élet!

2013. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Kedves 11:46!


Nagyon sajnálom, hogy így történt. Köszönöm szépen a választ, egyetértek mindenben. Engem is azért foglalkoztat ennyire mert már tényleg senkiről nem lehet tudni.

2013. jan. 28. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!