Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Meg tudnátok...

Feleségek! Meg tudnátok bocsájtani ha a férjetek házasságon kívül összehozott volna egy gyermeket a szeretőjétől?

Figyelt kérdés
Nem velem történik, hanem baráti körben. De annyira kíváncsi vagyok feleségek véleményére! A szitu: pasi: vonzó 40-es, szeretője 27 éves, feleség szintén 40-es a házasságuk ha jól tudom 12-15 éve tart, 2 gyermekük van. Most borult a bili, eddig a pasi valahogy el tudta hallgattatni a szeretőjét (gyanítom a megfelelő összeggel) a közös gyermek most másfél éves. Én totál ki vagyok akadva ezen, soha nem tudnám megbocsájtani ha az én férjem ilyet tenne. Ám a feleség hezitál mert anyagilag iszonyúan függ a férjétől, és bár ezt nem mondja de szerintem féltékeny is a fiatal szeretőre és ezért nem szeretné tálcán átadni a férjét. Vélemények?

2013. jan. 24. 12:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni! Valamit valamiért! Tehát nem is az a baj,hogy megcsalta,felcsinált mást is,hanem,hogyha a büszkeségét veszi elő ugrik a luxus??? A házassági szerződésnél ez már sejthető volt,szerintem! Hogy én mit csinálnék,az nem kérdés! Pakol,költözik,bármi jobb,mint ez az élet! De ez a hölgy maradni fog!
2013. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat, a kérdésre pedig a válasz:

nem tudom hogyan tudnám feldolgozni azt az egyértelmű kudarcot hogy feleségként így leszerepeltem, miszerint egy műköröm és egy szoli között azt sem vettem észre hogy a férjem máshol keresi a boldogságát.

2013. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Hiába van vagyonjogi szerződés, a csaj egy jó ügyvéddel, simán a cucc 50%-t viheti.


Úgy hogy a csaj, max. a gyerekei miatt nem dobbant.


Minden pasit ilyen storyval nagyon meglehet rántani-már aki akarja.


"a pasi valahogy el tudta hallgattatni a szeretőjét (gyanítom a megfelelő összeggel)"


Mondjuk erre se vegyél mérget-bár ha magadból indulsz ki-akkor lehet. Ugyanis tudok olyanról aki egy fillért sem..


Te a pasi szeretője vagy, aki ennyire türelmetlen?:DD

2013. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
A szerető egyedül szépen felnevelgeti a gyerekét...
2013. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
14:32 ???
2013. jan. 24. 14:59
 26/44 anonim ***** válasza:
29%

Leírtam a véleményemet a storydról.


De figyi, de most úgy komolyan, mit hiszel? Ha kellettél volna a pasinak, már ott lenne-de nem kellesz, és egyre jobban megmutatkozik, és ezért inditasz ilyen szövegű firkálmányokat. És ez még csak a kezdet.


Szerinted mennyire érdekel egy feleséget ez ami nálad van?


Semennyire.


Őket az érdekli, hogy a gyerekei ne sérüljenek, te meg mehetsz a búsba, vagy ahová akarsz.A személyed lényegtelen, és senkit nem érdekelne ebben a helyzetben..


Vállaltál egy gyereket, és neveld fel-egyedül.

2013. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem kamu. Nem vagyok szerető. Annyi értelmes választ kaptam, nem is értem, hogy miért jutott ez egyáltalán eszedbe. De nem is kommentálom tovább. Légy szíves ha nem a kérdésemre válaszolsz akkor válassz más kérdést magadnak. Van elég ezen az oldalon.
2013. jan. 24. 15:13
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megbocsátanék, de ettől függetlenül biztosan kidobnám és elválnék tőle. A kisgyerekre nem haragudnék, mert nem az ő hibája, hanem a férjé.
2013. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

a sztori, hogy úgy mondjam, teljesen tipikus.

butácska nincstelen lány, okos, milliomos hapsi. házasság, gyerek, biztos háttér, mindenki megkapta, amit akart, jöhet a nőzés, a megtehetem mert én vagyok a két lábon járó lóvé...


az ilyen helyzetben élő asszonyok azért nem borítják a bilit, mert így a kényelmes. azért annyira buta nő nincs, aki ne venné észre. h a férje eljár máshoz, csak épp szemet huny, mert így diktálják érdekei.


nem egy ilyen történet szemtanúja voltam már.


a fickó sztem vmennyire sajnálja is asszonykát, hiszen mégiscsak a(z egyik) gyereke anyja, talán még a gyerekéhez is ragaszkodik, nem akar neki csonka családot.


a szerető gyereke, az leginkább a szerető felelőssége. bizonyára tudta, h mi a szitu, csak azt hitte ezzel megfoghatja a csákót. de benézte.


számoljunk csak: 5 élet van híg és mély fosban. mindenki hibás és senki sem.

2013. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
60%

ja, pont ezért és a hasonló esetek miatt nem megyek férjhez, nem fogok senkitől függeni, egy minimális saját egzisztenciát ki szeretnék építeni, mert egy pasiban akkor lehet bízni ha már ló legel a sírján.


nem is értem hogy képesek egyesek ennyire felelőtlen feladni magukat és megbízni vakon a bizonytalanban?!

2013. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!