Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántódhatott? Édesanyám...

Megbántódhatott? Édesanyám sütivel és vacsival kinált, nem fogadtam el, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Már külön élek a családommal és ott időztünk, nem ettünk a megkínált kajából,nem is vittünk, azt mondtam,hogy van oda haza is főtt kaja.Bántó volt a viselkedésünk?

#főttkaja
2013. jan. 24. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem lennék éhes én sem ennék, de mondanám, hogy csomagoljon és majd otthon megesszük. Ha én nem vagyok éhes, akkor még ha lenne hely a sütinek, akkor sem eszem meg. Bár ezt az édesanyám tudja, ezért nem tukmálja rám az ételt. És ha úgy megyünk oda, hogy tudom, hogy étellel vár, akkor éhesen megyek. De ha csak úgy beugrunk és próbálná lenyomni a torkomon a kaját, nem fogadnám el, csak azért, hogy ő boldog legyen.
2013. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8%
Miért lett volna bántó, ha nem voltatok éhesek? Ha bűntudata van anyátoknak valamiért, azt nem főzéssel kell jóvátenni. Ha okosabb vagy nála és átlátod a valódi helyzetet, akkor mentsd föl a bűnei alól nyíltan, de az ilyen játékok nem vezetnek sehová.
2013. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A 8.52-esnek üzenem, hogy inkább nekem van büntudatom,azért is kérdeztem, mert ha valakinek ilyen édesanyja van, azt csak meg kellene köszönni. Soha nem erőszakolt semmit és nem szólt soha semmibe, inkább én szégyellem magam. Kár volt bele szólni!!!
2013. jan. 25. 09:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha bűntudatod van, akkor viszont miért teszel ilyeneket? Valamiért csak megkérdezted és valamiért csak visszautasítottad.
2013. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!