Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetek a Férjem barátnőjének,...

Hihetek a Férjem barátnőjének, miszerint ő nem akar egy családod tönkretenni? Vagy ez csak kamuduma.

Figyelt kérdés
A férjem régóta beszélget sokat egy munkatársával!A férjemben megbízom,az már sokszor lefutott kör volt.De a nővel napi szinte beszélnek!Normális ez?Félek hogy a nő még magát is csak áltatja,neki a férjem kellene.Remélem hamarosan megismerem és elmúlik a kételyem.
2009. szept. 1. 08:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
A férjeden múlik. Addig lesz kamu az egész, míg a férjed meg nem fekteti. Ennyi. Már az furcsának kellene lennie, hogy idáig eljut a beszélgetés...
2009. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Az ember napi szinten beszélget a munkatársaival, ez nem csak a férjeddel van így. Én is napi szinten beszélgetek a férfi munkatársaimmal is (hűha, csak nem én vagyok az a nő?!), mégsem akarok feleségül menni egyikhez sem, sőt, lefeküdni se akarok velük.

Te miből gondolod, hogy a munkatársnőnek a férjed kell, ha még nem is ismered őt? Adott rá valami okot a férjed, hogy ne bízz meg benne? Esetleg a nő? Ne haragudj, de ha így folytatod, lassan a kirakati próbababákra is féltékeny leszel...

2009. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogyan került szóba, hogy ő tönkretegyen egy családot? Ha nem fordult meg a hölgy fejében semmi "alantas", akkor mégis mi a fenével tudná tönkre tenni a családotokat?

Ha ilyen gonoszságon jár a feje, akkor már minden a párodon múlik. Van erre egy bölcs mondás: "Ahol az akarat, ott a mód is!".

Szóval, ha a párod megbízható, akkor nincs mitől tartani.

Azonban a hölgy ha már ilyeneket mond, akkor nem kizárt, hogy esetleg többet akar. Hiszen egy jó barátság nem tesz tönkre egy családot sem!

2009. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Bocsi azt nem írtam hogy nem csak a munkahelyen,MSN-en,telefonon.Nem igazán vagyok őrült féltékeny típus,hisz ezelőtt is rengeteg nőröl mesélt akikkel melóba beszélt,de az itthoni beszélgetéseik kicsit furák.Talán így érthetőbb a gond!A nőre vagyok féltékeny,nem bízom benne ,a férjem megmutatta miket ír neki,meg magától is el szokta mesélni,lehet hogy csak én találom meg azokat a szavakat amik gyanúsak lehetnek!


De az MSN-ezés kiakaszt,nem vagyunk már tinik.

2009. szept. 1. 09:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jobban megérti magát a nővel, mint a többi kollégával. Nekem is volt olyan kollégám, akivel beszéltünk meló után is. Komolyan mondom olyan volt, mint ha a legjobb barátnőm lenne és igényeltem vele a napi plusz beszélgetéseket.Holott, mint férfi egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésemet és én sem az övét. Úgyhogy nem kell egyből gyanút fogni, főleg, ha nyílt lapokkal, előtted csinálja. Szerintem mihamarabb ismerd meg a nőt, pl. hívd el vacsizni magatokhoz és a személyes reakciókból, gesztusokból fel tudod mérni, hogy veszélyt jelent-e rátok. ne engedd, hogy megrendüljön a férjedbe vetett bizalmad egy lehet, hogy nem is létező probléma miatt.
2009. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Főleg az utolsó válaszoló sokat segített!
2009. szept. 1. 10:19
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
nekem meg az a véleményem, hogy férfi és nő közt nem létezik nem szexuális vonzalmon alapuló kötödés ... nem ugy vagyunk összerakva
2009. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Már ne haragudj, utolsó, de nem állatok vagyunk. Az állatok ösztönlények, az embert elvileg nem csak a gravitáció hozta le a fáról. Gondolom, te magadból indultál ki, ez szép dolog, de ne általánosíts, légy szíves!
2009. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
azt irtam ez a véleményem, azt hogy neked más attol még nekem lehet ez
2009. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalataim alapján osztom a 10.47-es véleményét.

Nem csak barátok, vagy nem amardnak sokáig azok.

2009. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!