Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetek a Férjem barátnőjének,...

Hihetek a Férjem barátnőjének, miszerint ő nem akar egy családod tönkretenni? Vagy ez csak kamuduma.

Figyelt kérdés
A férjem régóta beszélget sokat egy munkatársával!A férjemben megbízom,az már sokszor lefutott kör volt.De a nővel napi szinte beszélnek!Normális ez?Félek hogy a nő még magát is csak áltatja,neki a férjem kellene.Remélem hamarosan megismerem és elmúlik a kételyem.
2009. szept. 1. 08:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szia!


13.40-es vagyok.

Megbocsátani? Nagyon nehéz, de én hiszek abban, hogy a férjem rendes ember. Úgy gondolom, hogy egy esély mindenkinek jár, ő is belátta, hogy bolond volt, tévedett, amikor azt hitte mással minden jobb.

Azóta eljött arról a munkahelyről, minden rendben van köztünk átbeszéltünk mindent. ( A kollegái mesélték, hogy a csajnak azóta volt már másik 4-5 "nagy szerelme" a férje mellett persze.)


Mi a helyzet nálatok? Bszéltetek már a férjeddel erről????

2009. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Szia!!

Igen beszéltünk!Most sikerült megnyugodnom úgy érzem!Bízom benne hogy így is marad a helyzet!Mondtam neki hogy beszéljenek nyugodtan de ne flörtölgessenek mert nekem az nagyon rosszul esik!A csajszit ha minden igaz hamarosan megismerem,és szerintem egy találkozásból sok mindent le lehet szűrni!A férjem tuti nem akar tőle semmit,kérdeztem tőle hogy mi lenne ha a csaj megkörnyékezné és nekem lenne igazam!De azt mondta nem kell neki más!Csak olyan hülye helyzet ez mert a férjem sosem volt egy nagy romantikus alkat és én néha vágynék egy kis babusgatásra,lehet ez okozta a problémát!Azt hittem más kap a bókokból!Előző hétvégén sokat volt velünk a férjem együtt séta ,bicikli,pedig akkor még nem beszéltünk erről.Így utólag gondolva ha nem szeretne miért akart volna velünk lenni!Csak az ember(nő) ha bepöccen azt szűri le a dolgokból amit le "akar". De azért rajtuk tartom a szemem ha megint gyanús lesz!De mondtam a férjemnek hogy 99,9 %-ban megbízom benne,de abban az 0,1 %-ban ne verjen át :))

2009. szept. 4. 13:57
 23/25 A kérdező kommentje:

Kedves 13:40-es!

Amúgy köszi hogy érdeklődtél!Még lehet egy kérdésem?Hogy bukott le a férjed ,tényleg vannak kimondott jelek,vagy bevallotta!?

Én nagyon szeretem a férjem!És nem akarom elveszíteni,ezért is kattanok be néha!Mindig félek hogy elveszítem!De ez is azóta ilyen erős bennem,mióta itthon vagyok a kisfiunkkal!Nem megyek nagyon sehova,van aki azt mondja az ingerszegény környezet miatt van!Előtte egy helyen dolgoztunk(de a munkahelyen alig találkoztunk,de együtt jöttünk,mentünk melóba!Lehet ezért lettem féltékeny!

Köszi!

2009. szept. 4. 14:01
 24/25 anonim ***** válasza:

Mi is egy helyen dolgoztunk :-))


Tulajdonképpen egy sms-en bukott meg... elfelejtette kitörölni, én meg megtaláltam. Utólag azt mondom, voltak jelek, sőt, sokszor egyértelmű is lett volna a helyzet, de a bizalmam iránta, teljesen elvakított.

Mondtam is neki, hogy annyira bíztam benne, hogy most nagyon hülyének érzem magam.


Ennek 9 hónapja, mára már azért túl vagyok rajta, bízom benne újra.


Örülök, hogy nálatok tisztázódott, remélem valóban igazat mond. Egy kis egészséges féltékenység belefér sztem, de ha mindent megadsz nkei, amit lehet, akkor nem hiszem, hogy másra vágyna.


Ja, egy "jel": Amíg volt neki bnője, a gyerekekkel türelmetlen volt, szívesebben volt egyedül, ingerlékeny volt...... teljesen más ember volt akkoriban. :(

2009. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!És sok boldogságot kívánok Nektek!Szerencsére a gyerkőccel türelmes,remélem semmi baj nem lesz!Bár a napokban azt hiszem ő is én is beláttuk hibáinkat egymás felé!

Szép napot!És mégegyszer köszi!

2009. szept. 5. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!