Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy nekem kell...

Normalis, hogy nekem kell hivnom, mikor tegnap mutottek?

Figyelt kérdés

Tegnap ejjel behoztak, irtam neki smst, hogy korhazban vagyok es lehet, hogy mutenek. Orakig semmi valasz. Felhivtam, de hangos volt a busz es nem hallottunk semmit.

Ezek utan megcsak fel sem hivott, hogy akkor lesz-e egyaltalan mutetem..


Ma irt, hogy bejojjon-e, de mondtam, hogy faj es inkabb holnap. Ez reggel volt. Azota eszebe sem jutna felhivni...


Normalis ez igy? Amugy a paromrol van szo, ha nem lenne egyertelmu.


2013. jan. 26. 15:06
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Az elobb vegul felhivtam en, de olyan sz@rul esik, hogy o nem hiv engem... Ha en nem hivom, nem is beszelunk..
2013. jan. 26. 15:07
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
hát nyilván nem neked kell hivnod, egyáltalán miért nincs még ott?????
2013. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem normális dolog szerintem!

Egyből ott kellett volna lennie.

Nem értem:/

Én egyből ott lennék a párom mellett ha tehetném ilyen helyzetben.

de lehet,hogy csak a távolság miatt nem tette meg vagy valami közbe jött...bár szerintem ez sem mentség,hiszen hívni bármikor feltudott volna.

2013. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Normális, mert van annyira figyelmes, hogy nem zargat össze-vissza. "Kívülről" nem lehet kitalálni, hogy a beteg épp pihen, alszik, valamilyen kezelésen van, stb.

Ha éjjel vittek be, és egyből mentél a kés alá, akkor az valami sürgősségi eset volt. Ilyenkor megint nem telefonálgatunk, mert a betegnek van fontosabb dolga is, mint a telefonálgatás (pl. műtőasztalon történő relaxáció, utána kótyagos felbootolás, pihenés stb.)


Mivel ma írtad neki (helyesen), hogy ne jöjjön, mert nem érzed túl jól magad, nem is fog háborgatni. Amikor _neked_ megfelelő, hívd fel, és beszéljetek. Valószínűleg a szokásosnál gyorsabban fogja felvenni a telefont.. :)

2013. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Tegnap mondtam, hogy ne jojjon, mert az is lehet, hogy hazaengednek. Vagy epp a mutoben leszek.

Ma meg azert, mert nagyon faj.


Engem az zavar, hogy fel se hivott...

2013. jan. 26. 15:13
 6/28 anonim ***** válasza:
44%
Lapát a pasinak,neked meg gyógyulást!
2013. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kéne hívnod. És tényleg, miért nincs ott? Ha az én párom a kórházba kerülne és műteni kéne már egyből ott lennék, mindent félre dobva.
2013. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nemsokara kezdodik a szalagavatoja, tehat este mar nem fogunk beszelni. Ezzel o is gondolom tisztaban van, megse hivott
2013. jan. 26. 15:14
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
4 Ha bárkivel ilyesmi történne,akit szeretek,le se lehetne engem vakarni a telefonról,úgyhogy a kérdező párja vagy nagyon figyelmetlen és buta,vagy nem szereti.
2013. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, de nekem kicsit furcsa, hogy a kórházban vagy, nagy fájdalmaid vannak és lehet, hogy megműtenek, ennek ellenére még is van kedved és erőd ide írogatni...


Amúgy jobbulást!

2013. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!