Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy nekem kell...

Normalis, hogy nekem kell hivnom, mikor tegnap mutottek?

Figyelt kérdés

Tegnap ejjel behoztak, irtam neki smst, hogy korhazban vagyok es lehet, hogy mutenek. Orakig semmi valasz. Felhivtam, de hangos volt a busz es nem hallottunk semmit.

Ezek utan megcsak fel sem hivott, hogy akkor lesz-e egyaltalan mutetem..


Ma irt, hogy bejojjon-e, de mondtam, hogy faj es inkabb holnap. Ez reggel volt. Azota eszebe sem jutna felhivni...


Normalis ez igy? Amugy a paromrol van szo, ha nem lenne egyertelmu.


2013. jan. 26. 15:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
22 eves es egyedul el. Nem bukott, szakmajat most fejezte be, ez a 2. sz.avatoja.
2013. jan. 26. 16:50
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Én se hívtam fel anyámat, amíg ő nem jelentkezett. Ha műtik, akkor nyilván hiába hívogatom.

Utána szintén, hiszen műtét után az embernek nem az az első dolga, hogy telefonálgasson.

Mindig megvártam, amíg ő jelentkezik.

2013. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az a "házi szabály", hogy az elején a beteg telefonál.

Így volt akkor is, amikor én feküdtem bent.

És akkor is, amikor a párom vagy bármelyik más családtagom.


Ez tűnt ésszerűnek.

A beteg tudja/érzi, hogy mikor van olyan állapotban - mikor nincs vizit, mikor tolták ki az őrzőből, mikor végzett az ebéddel... stb. -, hogy beszélni tud.


Az SMS más téma, de többnyire még azzal se szívesen zavarom ilyenkor a másikat.


Kérdező!


Te hány éves vagy? Nagykorú?

Szüleid ismerik a párodat?

Mióta vagytok együtt?


Nem lehet, hogy azért nem ment, mert

- nem vagytok még olyan intim kapcsolatban (-> nem a szexre gondolok), hogy egymást betegen, elhagyatva lássátok?

- nem akart zavarni. Úgy gondolta, hogy a családod úgyis melletted van... s nem akart kellemetlen helyzetbe is hozni?

- ilyen helyzetben szégyellné, hogy ilyen fiatal barátnője van?

2013. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Barki barmit mondhat, de legalabb egy smst irhatna!!! En is azt gondolnam, hogy nem is erdeklem ot, ha meg egy smst se tud megereszteni. 'hogy vagy, mikor hivhatlak, vagy meglatogathatlak?'

Aztan en majd megirom, hogy ne, mert rosszul erzem magam. De legalabb lenne valami jele, hogy erdeklodik a hogyletem felol.

2013. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én egy betegség miatt sokat voltam kórházban,ezért a párommal mindig úgy beszéltük meg,hogy viszem a mobilt,és ha megtudok valamit,vagy alkalmas az idő,akkor felhívom,vagy küldök neki sms-t,és visszahív......azóta egyszer sem keresett,még sms-sem?

Azért tényleg vehetnéd a bátorságot,és duzzogás helyet megkérdezhetnéd,miért nem hívott,lehet hogy nem tudta hogy alkalmas e.......

2013. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk úgy volt,hogy mikor bevitték,vártam hogy írjon,hogy mikor hívhatom!

Miért nem kérdezed meg tőle,gondolom ő jobban tudja,mint mi,hogy miért nem hívott,lehet tényleg várt rád,hogy jelezzél mikor lehet,vagy dolga volt.....erre csak ő tudja a választ!

Nekem is fura,hogy internetezgetsz,velünk beszélsz,de vele nem tudsz kommunikálni!

2013. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Sms,telefon?

Nem a váróban kellene lennie,várni a műtét végét?

Páromat is műtötték,nekem evidens volt melót félbehagyva taxibavágni magam hogy még mielőtt betolják adhassak egy csókot és biztosithassam,hogy itt várom amikor végeznek.

Kinek ne esne jól,hogy arra ébred hogy fogják a kezét? Lehet mi vagyunk furcsák,de én végig mellette voltam,leginkább csak aludt,és a kezét smogattam,de legalább igy tudott aludni.És vinni be amit épp szeretett volna (kórházi kaja ehetetlen volt,reggel vittem reggelit,délbe vittem ebédet amit előző este megfőztem,délután 5kor haza,majd 6ra vitem vacsit)

2013. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Érthető hogy neked ez sz.r,rosszul esik,de lehet hogy tényleg nem akart zaklatni,gondolván,hogy ha alkalmas lesz,majd jelzel.....igazából ezt vele kéne megtárgyalnod.
2013. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!