Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán összevesztünk a...

Csúnyán összevesztünk a nővéremmel egy kis semmiségen. Én kérjek tőle bocsánatot, vagy várjak amíg ő keres?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltük, hogy elhozom ma a kislányt az oviból. Ma elmentem érte. Azt sem tudtam hol keressem, mert ma volt az első napja, nővérem meg nem mondta hol van a termük. Megtaláltam, kihoztam a kislányt. Volt a kis szekrényébe 2 együttes, egy kék meg egy rózsaszín. A rózsaszín volt felül, gondoltam azt adom rá. Azt mondta a kislány, hogy nem ebbe jött, hanem a kékbe. Mondom jó, nekem tök mindegy. Azt adtam rá, meg egy olyan szandált (1 volt a lábán, 2 a szekrényében) amiről úgy gondoltam hogy utcai. Hazahoztam, negyed6kor jött érte az anyja. Kiabált velem, mert nem jó ruhába és szandálba hoztam haza a kislányt. Honnan kellett volna tudnom, mibe ment reggel? Nem mondott semmit ezzel kapcsolatban. Új szandálokat kapott, nem tudom melyiket milyen célra vette. Szóval csúnyán összevesztünk. Nem érzem, hogy hibáztam. Vagy mégis? Én kérjek tőle bocsánatot? Vagy várjak, hátha holnap felkeres?
2009. szept. 1. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem te vagy a hibás hanem a nővéred.Legközelebb majd hozzáteszi azt hogy mit hol találsz vagy mit hogy csinálj
2009. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg ideges volt a tesód. Hagyd egy-két napot, majd utána minden rendben lesz, mintha meg sem történt volna a vita. Majd meglátod ki fog kit keresni előbb.
2009. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Őszerinte ennyit tudhatnék magamtól is. Nem volt még gyerekem, honnan tudjam?!
2009. szept. 1. 17:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egész héten nekem kell a kislányért mennem mert ő dolgozik. (Délutános)
2009. szept. 1. 17:54
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem te vagy a hibás! beszéljétek meg higgadtan!

Nővéred majd lehiggad !

Nekem bátyám van van az úgy, hogy egyik nap késsel jön nekem másnap meg puszi pajtások vagyunk kb!:D

2009. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hivd fel, és kérdezd meg tőle, hogy megnyugodott-e már? Biztosan stresszes volt az első nap miatt, néhány napba beletelik, amig normális kerékvágásba állnak a dolgok, biztosan nem is rád volt mérges, csak te kerültél az útjába. Ne nehezitsd a dolgát még jobban, biztosan jól fog neki esni, ha valakivel szól hozzá pár jó szót, plusz tudni fogja, hogy attól, hogy orditiztatok egymásra nem haragszol.
2009. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem azért rosszul esik, hogy én teszek szívességet neki, és ő meg lecsesz.
2009. szept. 1. 17:56
 8/15 A kérdező kommentje:
Majd holnap felhívom.
2009. szept. 1. 17:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne förmedj Rá, csak mondd meg Neki, hogy Te sajnálod hogy ez történt, de Neki kellett volna szólnia, hogy több cipőt és ruhát találsz majd ott, és melyiket válaszd, hiszen Te nem tudhatod magadtól, ha Ő nem tájékoztat. De ne menj bele még egy veszekedésbe, hangsúlyozd hogy sajnálod, legközelebb majd figyelsz erre, amennyiben már tudod, mire is kell egyáltalán figyelned.
2009. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ideges volt a tesód vmi miatt! Te voltál kéznél, hogy kiadja magából. (Mindig azt bántjuk, akit nem kellene) Legyél most te az okosabb! Bocsánatot nem kell kérned szerintem, hiszen nevetséges apróság miatt rágott be! Viszont ha felhívod megkérdezhetnéd mi bántja/idegesíti! Biztosan ő is belátta már, hogy nem kellett volna leordítania a fejed! Valószínűleg ha higgadtan beszéltek bocsánatot fog kérni töled!
2009. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!