Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki meddig volt hajlandó...

Ki meddig volt hajlandó elviselni h a párkapcsolatában nincs sex?

Figyelt kérdés

természetesen nem azokat kérdezem akinek a férje/felesége külföldön dolgozik vagy hosszasan beteg / vagy csak volt az.

Hanem az olyan párkapcsolatokat ahol rendesen együtt élnek ha van akkor gyereket nevelnek szal amúgy minden normális.


Ha lehet írd meg milyen időtartamról volt szó és mi miatt (feltéve ha tudod mi volt az oka) és h mi lett a vége a kapcsolatnak, mi változott meg stb...


köszönöm



2013. jan. 27. 14:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megszültem kb 2hónapig nem volt. Sajnos a gyerek és menstruáció miatt előfordult 2 hét kihagyás ir.
2013. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
6-7 nap maximum.
2013. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Én le sem írom, mert úgysem hinné el senki... De van olyan aki sokáig bírja, én pld. igen.
2013. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

hmm

a szülés utáni 6 hét az nem számít :-)))


3ik kérlek írd le itt úgyis névtelen maradhatsz :-)

köszönöm

2013. jan. 27. 14:18
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy 3 éves kapcsolatom, de igazából sose volt jó nem illettünk egymáshoz. egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor volt köztünk szex.
2013. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónapig bírtam, majd rákérdeztem a férjemnél, hogy mi a gond, mert hiába kezdeményeztem... Sec-perc alatt összekapta magát. 8 év után abbahagyta a kóla ivását, elkezdett napi szinten sportolni :) Nem tellett bele 2 hét, és újra a régi volt!


Sokszor egy beszélgetés csodákra képes!

2013. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig éltem olyan kapcsolatban, ahol az elején kb. havonta egyszer szexeltünk, később 2-3 havonta, az utolsó évben pedig félévente. A pasi azt mondta, hogy az előző barátnőjével az utolsó 2 évben egyáltalán nem volt szex. Azért maradtam vele, mert nekem vaginizmusom volt (annyira fáj a behatolás, hogy szinte be sem lehet tenni) és nem is volt igényem a szexre. Miután szakítottunk, azonnal rendbe jöttem. Soha többet nem élnék olyan kapcsolatban, ahol nincsen rendszeres szex.
2013. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi most költöztünk szét ezért, meg egyéb okok miatt.Havi kettő szex.Nekem ennél sokkal nagyobbak az igényeim.Okot nem tudok.Fáradt stb. Nekem ez nem indok.Ez max 3 napra elfogadható magyarázat.Ha valakit szeretek és kívánok akkor igénylem az érintését.
2013. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
előfordult már, hogy 8 hónap kimaradt... ebben az időben voltak egészségügyi problémák is...na de nem mindig és nem végig, szóval ha akartunk volna, akkor simán szexhelhettünk volna. Amikor kezdeményeztem nem volt kedve, ő meg soha nem is kezdeményezte a dolgot 29 éves, egészséges férfi létére. Egyikünk sem nagy étkű e téren...de azért ennyire nem vagyunk fából. A végén én törtem meg a jeget, 8 hónap után. Közöltem, na most ha tetszik, ha nem, szex lesz. :D Lett is. Azóta rendben vagyunk. Bár túlzásba most sem visszük. (9 éve élünk együtt, házasok vagyunk...) 28/nő
2013. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
nálunk van, hogy egy hónapban csak egyszer van szex. A páromnak mostanában rengeteg gondja van, csődbe ment családi vállalkozás, mindenki rá mutogat, hogy ő a hibás, közben van három gyerek, akikről gondoskodni kell, szóval nincs jó formában lelkileg, sem testileg. Összebújunk, sokat beszélgetünk, és várom, hogy rendeződjenek a dolgaink és összehangolódjunk újra testileg is.
2013. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!