Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki meddig volt hajlandó...

Ki meddig volt hajlandó elviselni h a párkapcsolatában nincs sex?

Figyelt kérdés

természetesen nem azokat kérdezem akinek a férje/felesége külföldön dolgozik vagy hosszasan beteg / vagy csak volt az.

Hanem az olyan párkapcsolatokat ahol rendesen együtt élnek ha van akkor gyereket nevelnek szal amúgy minden normális.


Ha lehet írd meg milyen időtartamról volt szó és mi miatt (feltéve ha tudod mi volt az oka) és h mi lett a vége a kapcsolatnak, mi változott meg stb...


köszönöm



2013. jan. 27. 14:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%

13. vagyok.

A férjem mellett van másik tartós kapcsolatom, csak így lehet elviselni a szeretet ill. szex nélküliséget.


És Te kérdező! Nálad mennyi ideig nem volt szex?

2013. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

:-)

csak kíváncsiskodom

hogy tényleg megöli-e a szexet a hosszú párkapcsolat/házasság vagy a gyerekvállalás


még nagyon előtte vagyok ennek

2013. jan. 28. 14:27
 23/25 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves fiunk, heti 2-3 alkalommal van szex. Ő is, én is kezdeményezünk, ha pl én valami miatt 1-2 hétig nem kezdeményezek, akkor reklamálás van :) A terhességem alatt 9 hónapig nem volt behatolás, csak orális szex, mert elvesztettünk több babát, illetve szülés után hat hétig, de ez ugye nem számít.
2013. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A szex kötelező?
2016. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kb 3-4 honapja havonta ha egyszer! van szex vagy volt szex, epp ma lett elegem ebbol. A baratom vonja meg tolem a szexet, ha volt is valami mindig en kezdemenyeztem, es akkor is csak az ugatas ment, mert en mar akkor rengeteg ponrot voltam muszaj nezni meg hozzaszokni az en mozdulataimhoz, jatekaimhoz es hogy neki ez milyen szar neki h o elmegy en meg nem.....

Mondtam sajnaltam tobbszor kene es nem magamhoz lennek szokva...

Sokszor volt errol beszelve, szepen-,csunyán, megkerdezve csak ugy h oszinten mondja el miert ertelmes okot nem tudott ra adni!

Annyi indoklast fogadtam el a reszerol h oktober-november tajan kezdett el edzeni es szedett ra mindenfele szart ami persze a hormonhaztartasat is ugy rendbe tette h miota nem szedi sincs semmi:-))))

20/N -30+F

2017. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!