Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek a vastag szájú nők...

Férjemnek a vastag szájú nők tetszenek és emiatt folyton piszkál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen rá van kattanva a vastag szájú nőkre és mindig azzal piszkál, hogy nekem nincs "csókos szám", csak egy csík. Mondtam, hogy hagyja abba, de teljesen megingott az önbizalmam és elkezdtem plasztikai sebészeket nézegetni:( Szörnyen érzem magam, mit tennétek a helyemben? Ha megműttetem, akkor sem lesz természetes, mint pl. nekik:

[link]


[link]


2013. jan. 27. 16:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Es mi van, ha mütet utan meg bejelenti: ennyire telt megse jo? Vagy kicsit hosszabb, keskenyebb meg szebb lenne?

Inkabb a ferjedet csereld le, mint a szadat.

A szadat inkabb nyisd ki :)... es mond meg neki, hogy hogyan erzed magadat a megjegyzeseitöl, mit akar ezzel elerni, es szeret-e teged ugy, ahogy vagy, miket szeret benned, hogyan tervezi a tovabbi közös eleteteket, ezekröl komolyan elbeszelgetni javasolnam.

2013. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Keress benne olyan hibát, amit ő sem tud javítani. És kötekedjetek csak nyugodtan. :( Komolyan mondom, mint a homokozóban az ovisok! :((


Nem veszed észre, hogy ez csak ürügy arra, hogy szívasson? Ha neki az tetszik, akkor váljon el tőled és keressen egy csókos szájút.

Te meg rohannál egyenest a plasztikai sebészhez, hülyét és szamarat csinálni magadból, csak hogy tessél neki?! Ha pedig megcsináltatod a szád, akkor utána mi lesz az, amibe beleköt?


Ülj le szépen vele, és próbáld megbeszélni a VALÓDI problémákat. Ha ez nem megy, na akkor kell a lapát neki. Nem neked kell átszabadtni magad, hanem egymást és önmagatokat kell tundni elfogadni olyannak, amilyenek vagytok.

2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem tenné zsebre, amit tőlem kapna, ha megpróbálna bármivel is kritizálni!!! A férjed gyerekes, és buta is.

Érzelmileg nulla...


24N

2013. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
41%
Sok fiú barátom van, az egyikük volt már ilyen "nagyszájú" csajjal. Azt mondta, idézem: "Tudod, borzasztó volt, mintha egy régi WC-pumpa lett volna a farkam körül. Soha többet ilyen szájú csajt!"
2013. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

utolsó... azért amiket belinkelt képeket a kérdező, azokkal a szájakkal nincs semmi baj, tényleg szépek. persze vannak ennél durvábbak is, amik már nem természetesek...


kérdező: ha nem vagy magaddal megelégedve, akkor csináltasd meg, de csakis saját magad miatt, ne más kedvéért.

2013. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
60%
Ha komolyan felveszed a piszkálódást, akkor bizony megérdemled mert csak ugratni akar.
2013. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon durva kérdező,de most komolyan.Szeret téged ez a férfi egyáltalán?Hol az eszed?Ha azt mondja,hogy ugorj bele a kútba,akkor beleugrasz?
2013. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
81%

kezdjük ott, hogy a férjed nem tisztel és nem szeret eléggé. megaláz, h más nőket bámul, és folyton kritizál.


nekem akkora popsim van mint a Lánchíd széltiben, a párom mégis azt mondja rá, h formás, szekszi, megőrül érte. lehet, h látott már jobb seggű nőt mint én, de ha annyira vágyna rájuk akkor nem velem lenne.

2013. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már!

Gondolkozzatok már el! A férje csak ugratja.

Megnézném, akkor is ilyen válaszok születnének-e,hogy "mocskos disznó, hagyd el" ha a nő mondta volna a férjének.

2013. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
81%

Tegyél ki egy posztert Geronazzo Máriáról.......


.......hátha rémálmai lesznek.

2013. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!