Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek a vastag szájú nők...

Férjemnek a vastag szájú nők tetszenek és emiatt folyton piszkál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen rá van kattanva a vastag szájú nőkre és mindig azzal piszkál, hogy nekem nincs "csókos szám", csak egy csík. Mondtam, hogy hagyja abba, de teljesen megingott az önbizalmam és elkezdtem plasztikai sebészeket nézegetni:( Szörnyen érzem magam, mit tennétek a helyemben? Ha megműttetem, akkor sem lesz természetes, mint pl. nekik:

[link]


[link]


2013. jan. 27. 16:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
A férjed amúgy elég tapló.
2013. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
60 ezerért már megcsinálnák, tehát nem az anyagiakkal van probléma, csak félek, hogy elcseszem a fejemet, mert láttam olyan képeket, ahol természetes lett az eredmény, de olyat is, ami el van túlozva és undorító.
2013. jan. 27. 16:49
 13/34 anonim ***** válasza:
97%
Elég paraszt a férjed. Nekem vastag szám van, ilyenkor télen tiszta sebes meg repedezett, nem tudok vele mit kezdeni. Szerintem ez se tetszene neki, ne csináltasd meg, főleg a férjed kedvéért ne.
2013. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Te meg kezd el cseszegetni a hímtagjával. A régi fiújaidnak nagyok neki meg egy pálcika.. Reméljük leesik neki ,hogy miért mondod..

2013. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám, hogy nincs puszi, se orál, se semmi, felejtse el a számat. És ha nagyon zavarja a dolog, akkor váljon el és vegyen feleségül egy sz*pósszájú libát. Ilyen gyökeret... Mondom ezt úgy, hogy nekem alapból telt szám van, olyan, mint amiket linkeltél, de ha valakinek nincs ilyen, azt műthetik akármeddig, nem lesz természetes. És ha elvett, akkor gondolom el kellett volna fogadnia, hogy ilyen a szád. Ha ennyire zavarja, minek vett el? Barom a férjed, szerintem így kezdi leépíteni a kapcsolatotokat. Talált valamit, amivel szívathat, hogy eltávolodj tőle, és végül te vess véget a kapcsolatnak.
2013. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
100%
Ne tegyél semmit magaddal emiatt, az önbizalmadat pedig ne csak a férjedből merítsd ;)(egyébként ha nyíltan kritizál a párod az nem jó előjel...)
2013. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nincs az a férfi, akinek ne a telt ajkak tetszenének, köztük nekem is. A nőiesség, érzékiség jelképe.

Viszont sosem tukmálnék rá ilyesmit egy barátnőmre se, ahogy a mellműtétet vagy hajfelvarrást sem, mert EZ NEM TERMÉSZETES.

2013. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%
Én párom elkezdte kritizálni a hajamat. Göndör, mint az állat, én se vagyok oda érte, de amit Ő csinált túlment a határokon. Csinálta egy ideig, megelégeltem és leöntöttem egy pohár vízzel. Szép szó nem használt és az így ismert meg szöveg sem, tudja mit kap, bla,bla,bla...Akkor kapta a hideg vizet. Ez használt. Megmondtam neki, ha nem tetszik valami akkor váljanak el útjaink.
2013. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
39%

És? :D A mi esetünk pedig az, hogy a barátomnak a nagy mellű nők tetszenek, de nekem épphogy A-s mellem van.

Egyszer egy bunkó megjegyzést tett rá, azóta folyton ezzel piszkálom. Direkt kiemelem mindig, aztán elkezdek röhögni, hogy jól kicseszett vele az ég amiért egy kis mellű nőbe szeretett bele, beállítottam neki nagymellű nőket háttérképnek és folyton ezzel piszkálom, hogy milyen jól megjárta, sosem lesz ilyen barátnője, hahaha:D

Ne hogy meginogjon már az önbizalmad, könyörgöm..:D

2013. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Most csak a szád nem tetszik neki- megcsináltatod. Aztán jön a melled feneked stb. Mindig fog valami kivetnivalót találni ha megcsináltatod. Így ismert meg így fogadott el. Én nem változtatnék magamon.
2013. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!