Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek a vastag szájú nők...

Férjemnek a vastag szájú nők tetszenek és emiatt folyton piszkál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen rá van kattanva a vastag szájú nőkre és mindig azzal piszkál, hogy nekem nincs "csókos szám", csak egy csík. Mondtam, hogy hagyja abba, de teljesen megingott az önbizalmam és elkezdtem plasztikai sebészeket nézegetni:( Szörnyen érzem magam, mit tennétek a helyemben? Ha megműttetem, akkor sem lesz természetes, mint pl. nekik:

[link]


[link]


2013. jan. 27. 16:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
80%
mit tegyél? inkább miit ne tegyél: semmiképpen se műttesd meg, ha nem értékel úgy ahogy vagy, akkor nem is szeret igazán
2013. jan. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez fura... nekem meg sose tetszettek a göndör hajú férfiak, de amióta megtetszett egy, azóta el se tudom képzelni, hogy valaha az egyenes hajúak is tetszettek.


Egyébként meg mondd meg a férjednek, hogy akkor csókolgassa a Brittany Murphyt (na jó, bocs, ez morbid volt xD)

2013. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha a nö mondana ilyet a ferjenek, es a ferj itt panaszkodna, akkor sztem csupa olyan valasz lenne, hogy mit kepzel magaban ez a kis rib@nc, szo esett volna mar a keresetekröl, ami biztos kevesebb a kis rib@ncnak...stb, ugyanis a nök között mintha divat lenne szidni egymast, plane ezen a forumon, ahol ez megszokott hangnem. :( Ezert is tart itt a vilag, mert hagyjuk, ahelyett, hogy összetartanank, kedves nötarsaim...


Az a baj, hogy most a szad nem jo, majd sorra mindent atoperaltathatsz, a vegen meg gyakorlatilag mas nöt kap, mintha lecserelt volna. Majd ujra elöröl kezdödik. Igy nagyon kenyelmes, jobb megoldas, mint az uj partner: közben ugyanaz a megszokott kosztot eszi, amivel talan elegedett, a lakasban a megszokott rend es kenyelem, esetleg kiszolgalas, valasi hercehurca nelkül. Az OP rizikojat meg Te viseled. (Remelhetöleg az arat ö...)


Esetleg emlitsd meg neki, amit az egyik valaszolo irt ("Tudod, borzasztó volt, mintha egy régi WC-pumpa lett volna a farkam körül. Soha többet ilyen szájú csajt!"), es kerdezd meg, WC-pumpat akar-e a f@rkara, mert akkor azt veszünk egyet a boltban es meg van oldva a problemaja...:D

2013. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Meg egy ötlet, a valaszom hatalmas sikeren felbuzdulva: esetleg tessenek neked is a vastag szaju ferfiak, csinaljon elöször ö "vecepumpat a szajabol", de akkor viszont tenyleg csinald is utana! :) Vagy alternativakent mas testreszt is ugyanilyen viselkedessel megkerdöjelezhetsz, a lenyeg az illedelmeseg: "csak Ön utan, Uram!". :D
2013. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!