Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti eltűrnétek, hogy...

Lányok! Ti eltűrnétek, hogy ha a párotok egy piti dolog miatt adna egy pofont, de ti nagyon szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy barátnőm, aki összeveszett a barátjával egy elég kis semmiségen.(kb. 2 ezer Ft-on).A barátnőm szóba hozta a saját pénzét, hogy mennyit kapott vissza a barátjától, erre a barátja állította ő nem annyit adott vissza, hanem többet és csúnyán összevesztek. A pasi ideges lett és adott a barátnőmnek egy pofont. Én amikor meghallottam meg se bírtam szólalni, annyira ledöbbentem, hogy hogy lehet egy ilyen dolog miatt ekkora felhajtást csinálni és hogy volt képes megütni őt. Én tanácsoltam,hogy ne menjen vissza hozzá...tudom nehéz dolog , ha szerelmes az ember,igaz szerencsére rám még soha nem emeltek kezet, de ez nem állapot én úgy gondolom! Nektek mi a véleményetek erről? Ti megbocsátanátok?
2013. jan. 28. 20:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem bukott le, hanem kölcsönkért barátnőmtől egy nagyobb összeget...ez meg a másik, hogy még adott is neki és ez a "hála"...én még mindig nem bírom felfogni :S
2013. jan. 28. 21:20
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem bocsátanék meg. Nem tudok elképzelni olyan konfliktus helyzetet, amiben megmagyarázható, vagy eltűrhető lenne az, hogy engem a párom megpofozzon. Ha a barátnőd annyira szerelmes, valószínűleg kitalál, vagy elhisz valami mentséget, mert egyszerűbb. Sajnos. Aztán néhány év múlva itt, vagy más fórumon panaszkodik majd, hogy a pasija kékrezöldre veri hoppra. És elolvashatja a sok okos hozzászólást, hogy az első után kellett volna kirúgnia gondolkodás nélkül...
2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűrném el, se piti, se nagyobb dologért sem!

Az meg elég intő jel kéne, hogy legyen, hogy ha egy piti ügy miatt eljár a keze, akkor mi lesz, ha komoly problémákat kell megoldani?!

2013. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is ez a véleményem! De sajnos én nem szólhatok bele, barátnője lévén tanácsot adtam neki, hogy szerintem mi lenne a jó döntés, de nem tehtek mást, hiába szeretnék.
2013. jan. 28. 21:42
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nagyobb összeget kért kölcsön, amit nem adott vissza magától, csak kérésre, de akkor sem az egészet, hanem 2 e Ft híja volt. Amikor ezt szóvá tette a kölcsönadó, akkor nagyon mérges lett.

Drogra kellett?

Csak mert ez összefügghet az erőszakossággal.

És ha ott van ez is, akkor egyértelmű, hogy nem szövegkörnyezetből kiragadott, egyszeri pofonocskáról van szó, hanem egy ketyegő bombáról.

2013. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon jó: a pasi lehúzza a csaj pénzét, és még pofozkodik is.

na az ilyen gusztustalan férgektől mentsen meg az Isten minden normális nőt!


nekem már az is elég lenne egy szakításhoz, ha valaki igazságtalanul vádol, illetve le akar húzni pénzzel úgy, h nem abban egyeztünk meg.

mi lesz ha még idegesebb lesz egyszer vmi miatt? agyon is veri? barátnődet észre kéne billenteni, különben felmosórongy lesz belőle.

2013. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Arról fogalmam sincs, hogy mire kellett...de kölcsönkért, mert nemrég rúgták ki azt hiszem. Nem arról volt szó,hogy nem akarja vissza adni csak a barátnőm szóba hozta, hogy csak 8ezret adott neki oda és ő állította, hogy 10 ezret adott a kezébe. Még ha a barátnőm is keverte volna el azt a 2 ezret , ami mellesleg nem úgy volt...akkor se megoldás,hogy megüti.
2013. jan. 28. 21:54
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Azonnal elhagynám, ha egyszer kezet emelt, másodszorra is megteszi, elöször kicsit aztán annál nagyobbat üt... nem normális dolog, én sok mindennel hoztam már ki a sodrából a barátomat, volt, hogy úgy összevesztünk hogy az összes ruháját kidobáltam és rátapostam cipővel ( tudom durván hangzik ) de esze ágába se lett volna soha kezet emelni rám..
2013. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűrném el.

A barátnőd meddig kívánja tűrni? Amíg ki nem veri belőle a nagy szerelmet? Sosem értettem, hogy önálló, életképes emberek ezek után, hogy semmi összekötő kapocs nincs és fizikailag bántalmazták miért nem fogja magát és sétál ki a kapcsolatból...

2013. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A pofon okától függetlenül,NEM tűrném el!A pofonra nem kell magyarázatot keresni,arra nincs mentség.De hogy lehet szerelmesnek lenni egy ilyenbe?? Nálam abba a pillanatban elmúlna!
2013. jan. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!