Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti eltűrnétek, hogy...

Lányok! Ti eltűrnétek, hogy ha a párotok egy piti dolog miatt adna egy pofont, de ti nagyon szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy barátnőm, aki összeveszett a barátjával egy elég kis semmiségen.(kb. 2 ezer Ft-on).A barátnőm szóba hozta a saját pénzét, hogy mennyit kapott vissza a barátjától, erre a barátja állította ő nem annyit adott vissza, hanem többet és csúnyán összevesztek. A pasi ideges lett és adott a barátnőmnek egy pofont. Én amikor meghallottam meg se bírtam szólalni, annyira ledöbbentem, hogy hogy lehet egy ilyen dolog miatt ekkora felhajtást csinálni és hogy volt képes megütni őt. Én tanácsoltam,hogy ne menjen vissza hozzá...tudom nehéz dolog , ha szerelmes az ember,igaz szerencsére rám még soha nem emeltek kezet, de ez nem állapot én úgy gondolom! Nektek mi a véleményetek erről? Ti megbocsátanátok?
2013. jan. 28. 20:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jó kérdés...:( Mint írtam, rám még nem emeltek kezet,de nem tudom elképzelni,hogy egy olyan embert hogy is lehet szeretni...én anno már akkor kiábrándultam(és otthagytam) az első komoly és hosszabb kapcsolatomkor a fiúból, mikor úgy beszélt velem ,mint egy kutyával. Hány olyan lány/nő van akit vernek otthon el se merem képzelni. :S
2013. jan. 29. 14:09
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem kell elképzelned, mert valszeg a bnődőn fogod megtapasztalni.


Kérdés azoknak, akik rögtön rávágják, hogy "én rögtön otthagynám!". Ha nincs pénzetek, nincs hova mennetek, akár még gyerek is van és már fenyegetőzik, hogy utánad megy bárhova...mit csinálnátok???

2013. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

21: Hogy hogy lehet szeretni, aki megüt?

Hát nem tudom, hány gyerek van, akit otthon nem vertek meg sosem, talán téged is megvertek a szüleid. A szülődet meg "szereted", hiszen Tőle függ az életbenmaradásod, az életminőséged meg attól, mennyire vagy jóban vele.

Ha megszoktad, hogy szereted a szüleidet, akik visszaéltek az erőfölényükkel Veled szemben, ezt az attitűdöt átviszed a párkapcsolatra is.

Szerencsére ma már szembejön a társadalom, aki azt ordítja: NEM, NEM, NEM!

És ez személyiségváltozásra ösztönöz. Felnőtt ember is át tudja nevelni magát néhány év alatt, ha új körülményekkel találkozik. Aki ma nem szeret ki a megverőjéből, 10 év múlva már automatikusan kiszerethet - ha addigra abba az irányba változtatja a saját értékrendjét, ösztönvilágát.

2013. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ha már egy piti dolog miatt is megüti, akkor mi lesz ha komoly probléma lesz... Otthagynám a pasit!
2013. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!